Mrówki (5) jak wytępić żółte mrówki w ogrodzie? mycholina Kwiaciarnia w Gdyni otwarta 15.08...? (1) poszukuje jak w temacie... Czyli kwiaciarni jutro 15.08 otwartej, prosze o... monika Kwitnące rośliny jednoroczne, które nie rozsiewają się. (1) czy istnieją łatwe w uprawie w ogrodzie rośliny jednoroczne- kwiaty, które... A-N
Gdzie można kupić wąż ogrodowy 1" na metry? (4) Może ktoś wie, gdzie w Gdańsku można kupić gruby, gumowy wąż ogrodowy - ale... AgusiaGda Elastyczny wąż ogrodowy - opinie (1) Ktoś ma? Jestem ciekawa czy/jak się sprawdza? Warto kupić? AgusiaGda Ogródek na balkonie - pomoc (18) Cześć, Od jakiegoś czasu myślę o tym, aby zrobić sobie na balkonie mały... Łukasz Uprawa łubinu fioletowego. Fioletowe pole - gdzie w okolicach Trójmiasta. (2) Witajcie czy ktoś może w okolicach trójmiasta spotkał się gdzieś na jakimś... daimen Trwa w rolkach na banińskich podwórkach (12) Witajcie, Ma ktoś z Was trawę z rolki? Mam parę pytań: 1. Jak z... Juka Kompostownik - pytanie (12) Mam pytanie do wszystkich, którzy mają w ogródku kompostownik.Założyliśmy go... Graszka Szkółka Ogrodnicza - gdzie? (16) Czy możecie mi polecić jakąś sprawdzoną szkółke ogrodniczą? Chciałabym kupic... Polcia Trawnik dywanowy z rolki - gdzie kupię w Trójmieście? (2) Gdzie w Trójmieście kupie trawnik z rolki????? Sara123 Thuje - jaką szkółkę polecacie. (11) Witam z jakiej szkółki kupić tuje szmaragd, kogo polecacie. Słyszałem, że... ;] Dziki dereń na terenie trójmiasta - gdzie? (3) Witam poszukuję krzaczków dzikiego derenia na terenie trojmiasta wiem ze... Anna Tania poczta kwiatowa. Ktoś wie gdzie?? (11) Tak jak w temacie ? na internecie za 18 roz ceny wahaja sie ok 200 zł czy... AgaAmelka WIANEK z żywych kwiatów... gdzie? (7) Szukam kwiaciarni ( w Gdańsku) w której robią zielone ("żywe")... NitkaN Thuje - gdzie najtaniej w okolicach Trójmiasta? (2) Witam gdzie najtaniej w okolicach trójmiasta zakupie thuje schmaragd? Ma ktoś... czarnula Geranium - anginka - cytrynek - gdzie dostanę w Gdyni? (2) Czy ktoś się orientuje, gdzie w Gdyni można kupić taką roślinkę? Kasia Jemioła (1) czy może ktoś widział jemiołę "nie na drzewie" przydałaby się na... Ania Choinka w doniczce - gdzie kupię w okolicach Trójmiasta? (2) Gdzie w okolicach trójmiasta kupie choinkę ok 180 cm w doniczce? Chodzi mi o... gaga Gdzie kupić choinkę? (1) gdzie kupić choinkę w gdańsku? Przeprowadziłam się do Gdańska i szukam... Monika