Cadent

Stomatolodzy Protetycy

Gdynia, Parkowa 6/1E

Michał - opinia (1) Bardzo fachowo, czysto, bezboleśnie i z uśmiechem:). Na dzień dobry dostałem... Michał dr n.med. Biegańska Rak-leczenie (1) Lekarz z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem. Bardzo sprawnie przeprowadzone... Karo Fachowa obsługa (1) Polecam fachowa obsługa, gabinet godny polecenia Karolina
Polecam Wiczlino Cadent! (1) Polecam jeden z oddziałów Cadent mieszczący się na Wiczlinie. Fajna, miła... Romi Pani doktor Biegańska (1) Do gabinetu doktor Biegańskiej trafiłam tuż po kolejnych nieudanych próbach... Gosia bardzo miło, trochę drogo, trudno powiedzieć czy dobrze (2) Mimo narzekania lekarki na leczącego moje zęby poprzednika ("taki materiał na... webmister stomatolog dr G. (1) serdecznie nie polecam tej Pani doktor, zwykłe naciąganie , założyła dziecku... JA Pani Doktor Biegańska (1) Trafiłam do Pani doktor od mojej dentystki na leczenie kanałów, ktora... Katarzyna super, polecam (1) trafiłam do gabinetu przez przypadek, szukałam pomocy dla dziecka z bolącym... anka zawadzka Tylko dr Biegańska !! (1) Poleciła mi ją koleżanka i nie żałuję, perfrkcjonizm w każdym calu plus... Anna Profesjonalnie (1) Witam, naczytałem się odnośnie kanałowego leczenia (ból + zle wykonczenia,... Roman Polecam (1) Bardzo nowoczesna przychodnia, polecam tym którzy mają poważne problemy. Dr... Pacjentka pozdrawiam, polecam (1) Trafiłam do Cadentu kilka miesiecy temu, mimo ze chodzilam do dentysty,... M.K. Zaklad dla chcacych przeplacac. (1) Wszystko w miare do przyjecia jednak ceny horendalne. Byłam kilkakrotnie w... klientka z Gdyni Ceny - szok, efekt marny (1) Skorzystałam z usługi i już więcej tam nie przyjdę. Za wykonanie 3 wypełnień... Gdynianka Polecam (1) Zdecydowanie polecam usługi tego gabinetu. Pełen profesjonalizm. Jeśli chodzi... Małgosia polecam strachliwym :) (1) Naprawdę profesjonalni lekarze tam pracują. Musiałam zrobić po kilku latach... A bardzo bardzo polecam! (1) Zostalem skierowany do pani doktor od mojego lekarza. Na początku w ogóle nie... pacjent perfekt ! (1) ząb z którym nie mogła poradzić sobie moja dentystka (w ciagu 5 wizyt!)... pacjentka Polecam!! (1) Bardzo profesjonalnie, miło , bez bólu!! Ósemeczka