Cafe Księgarnia Vademecum

Księgarnie

Gdynia, Świętojańska 5-7

Księgarnia z charakterem (1) Wspaniała oferta książkowa, super obsługa Kamila Bagińska Pilnuj reszty (3) Niestety obsługa jest tak miła i gadatliwa, że zapomina wydać resztę lub się... Karol Jachnik Promocja dla seniorów (1) W Gdyni jest kilka miejsc oferujących zniżki dla seniorów, ale ksiegarnia... Seniorki
Polecam !! (1) Wyjątkowy klimat księgarni, świetna fachowa obsługa, duży wybór książek :)... Michał Zachwycona (1) Dziś przemierzyłam całe miasto w poszukiwaniu podręcznika do j. włoskiego.... Monika Polecam! (1) Co prawda w księgarni Vademecum byłam już jakiś czas temu :) ale mogę śmiało... Osa Najlepsza księgarnia! (1) Miejsce, które każdemu ma do zaoferowania strawę dla ducha i ciała.... MałaMi przereklamowani (4) robią cyrk z księgarni, tak że w końcu nie można spokojnie przejrzeć ksiązki,... Kornelius Ksiegarnia godna polecania. (1) Ksiegarnia godna polecania. Dużo ciekawych imprez w kameralnym formacie i... Jaro Godna polecenia (1) Wszyscy znajomi polecali mi tą księgarnie i się nie zawiodłem. Wiele razy już... hasel Potrzeby klienta są różne (1) Kiedy wynaleziono pociągi, miały one przewozić towary i ludzi. Nie budowano... E.L. nowa stara księgarnia (1) A mnie podoba sie to co sie stało z ta ksiegarnią. Atmosfera, która tworzą... Renata kawiarnia na medal! (2) Bardzo przyjazna kawiarenka: miła atmosfera, pyszne ciasta, miła obsługa, a... klarysa Brawo! (1) Jeden z niewielu przedsiębiorców, który zdaje sobie sprawę, że biznes swój... E.L. Bardzo polecam! (1) W tej księgarni znalazłam wszystkie książki, których nie mogłam nigdzie... Erravi slautar - opinia (1) Do niedawna myślałem, że tak wysokie standardy obsługi klienta można znaleźć... slautar