Przywrócic Jacka Kołodzieja ! (5) zajecia spinning bez trenera Jacka Kołodzieja nie maja juz sensu, reszta... xxx Wszystko super, ale... (2) Bardzo przyjemnie się ćwiczy na tej siłowni, jest dużo maszyn, ciężarów jest... Bezlebub Piotr nikt jak Artur Biernat (3) tego się nie spodziewałam, ale na zajęciach z Arturem naprawdę tańczę salsę,... Joanna
zajęcia w calypso w Sopocie (3) Od ponad dwóch miesięcy jestem posiadaczem karnetu w Calypso w Sopocie, do... xxx klub ok tylko kradną tam. (1) szkoda ze właściciele nie dbają o to by szafki klubowiczów byly bezpieczne.... entuzjasta Calypso (1) Posiadam karnet od ponad pół roku i bardzo jestem zadowolona, panie na... BBB m - opinia (1) Pierwsze moje wrazenie po wizycie w calypso-sopot jest calkiem pozytywne.... m Polecam zajęcia taneczne z Arturem:) (1) Świetna zabawa, ciekawe choreografie, dobra muzyka a do tego pełen... M Zajęcia taneczne z Arturem :) (1) Chodzę na wszystkie od ponad pół roku. Artur potrafi uczyć tańca jak nikt... Joanna zajęcia taneczne z Arturem Biernatem (1) Cudowne zajęcia!!Te zajęcia to oferta, jakiej szukałam od dawna. Wspaniała... Oriana Zajęcia taneczne (1) Wszystkim miłośnikom żywiołowego latino, zmysłowej burleski oraz tańca... Magda ocena (1) Zajęcia z Panią Dorotą są super, zawsze pełna energii i usmiechnieta :)... kuk