Zmniejszająca się ilość zajęć grupowych (1) Siłownia bardzo fajna, dobrze wyposażona, obsługa też sympatyczna można... Gdańszczanin Czujesz się jak u siebie (1) Obsługa pomocna i uśmiechnięta, dobre miejsce do ćwiczeń. Łukasz Pakernia nie siłownia (3) Siłownia to zbyt wiele.. śmierdząca nora, zaduch, mało sprzętu. Lanser z... temar
Polecam! (2) Wszystko na plus, obsluga przesympatyczna , zawsze pomomcna, wszyscy... Kasia Mega !!! (1) Witam jestem stałym klubowiczem, uczęszczam na zajecia , zajecia z trampolin... Marta .K Polecam (1) Miła atmosfera, różnorodne zajęcia, myślę że każdy Znajdzie coś dla siebie. Puella Świetne miejsce (1) +przestronność, fajna przestrzeń. To naprawdę duży klub, i już nie wyobrażam... Natalia Najlepszy fitness klub w trójmieście! (1) Do calypso chodzę od 1,5 roku. Miałam doświadczenie z innymi klubami, jednak... Kasia Super klub, super klimat, gorąco wszystkim polecam ! (1) W mojej opinii ten klub to główny kandydat do miana najlepszego klubu w 3CITY... Tomek Fajny Fitness Klub :) (1) Najbardziej przypadła mi do gustu strefa Cross, można porządnie poćwiczyć z... Raku Skończyłam z tym klubem (1) Uczęszczałam do Calypso przez ponad dwa lata, niestety w ciągu ostatniego... Była klientka Spinning ratuje ten klub (1) Zwiedziłam wiele siłowni i śmiało mogę stwierdzić, że sieć Calypso nie jest... Meg Stawianie na ilość ludzi, nie na jakość ćwiczeń i atmosferę. (2) Musicie pamiętać, że jeśli podpiszecie umowę z tym fitnessem, to jesteście... Rozczarowana Nie polecam (1) Siłownia jest beznadziejna, zapisałem się ponieważ mieszkam praktycznie na... Johnny mnie się podoba - bez spiny, na luzie, z usmiechem (1) duży wybór zajęć (z siłowni nie korzystam), jak wchodzę to na recepcji zawsze... Monika nic tylko szukać lepszej (1) Poziom i zaangażowanie pracowników coraz bardziej spada,nie mówiąc już o... artur brak organizacji (1) Uczęszczałem już do wielu siłowni w trójmieście, jednak Calypso w Sopocie... dejvfa NIE POLECAM!!!!!!!!! (2) od jakiegoś czasu poziom usług spadł diametralnie, Siłownia nastawiła sie... pianka 8 Calypso Sopot to zgrany team (1) Uczęszczam do Calypso Sopot już ponad 2 lata. Obsługa jest zawsze przemiła i... Magda Super ! (1) wszystko na bardzo wysokim poziomie... trenerzy maja ogromna wiedzę... można... Malwina