Siłownia bardzo fajna, dobrze wyposażona, obsługa też sympatyczna można polecić klub wszystkim zainteresowanym myślę, że jeden z lepszych klubów tej sieci. Zaniepokoiła mnie jedna rzecz w ostatnich dniach ćwicząc zasłyszałem rozmowę trenerów, że zgodnie z nową polityką klubu z uwagi na niskie obłożenie w grupach zostaną ograniczone ilości zajęć. Niestety znalazło to potwierdzenie podczas ostatnich zajęć porannych treningu funkcjonalnego. Jest to dla mnie zupełnie niezrozumiałe na zajęcie chodzi regularnie stała grupa ok 10 osób i taki skład się utrzymuje. Przy takiej ilości ćwiczących ćwiczy się bardzo wygodnie więcej osób zacznie sobie wchodzić na głowę po prostu. Poza tym w trakcie treningu korzystamy np. z bieżni których po prostu nie wystarczy jak będzie więcej osób. Do przemyślenia dla właścicieli mając w tej chwili grono stałych uczestników, jeśli będą zmniejszać ilość zajęć to ja np. się zastanowię czy nie poszukać innej oferty bo ta przestanie być dla mnie atrakcyjna wystarczy jeden wyjazd służbowy i wtedy mogę trafić na jeden trening w tygodniu - co dla mnie słabo. A jeśli ma być tłok i ścisk to mega słabo. Do przemyślenia dla planujących zajęcia w tym klubie.