Używany sprzęt jako nowy (1) Sprzedali mi używany sprzęt jako nowy. Powiedzieli, że to dystrybutor im taki... Wojtek Nie nie i jeszcze raz nie (1) Długi czas realizacji, kiepska jakość, nie odpisują na maile, problemy ze... Nie nie i jeszcze raz nie Dno_ odradzam zakupy obsługi brak telefony głuche (1) Sprzedają towar którego nie maja, zwrot pieniędzy wręcz niemożliwy, reagują... Jerzy
To był błąd! (1) ...że zdecydowałam się na zakup komputera w tej firmie. Zostawiłam tam niezłą... Kupujący Fatalny sklep ! (1) Po tygodniu sklep informuje iż zamówionego towaru nie posiada. Żenada !... Były klient Słaby sklep, obsuga nie miła (1) Sklep słaby, na tableta czekam tydzień, gdzie w momencie zamówienia... kwir Informacja (2) -- Polecam , obsługa fachowa i kompetentna . jest to mój trzeci zakup w tym... Piotr Uwaga! (1) Chciałbym zwrócić uwagę potencjalnym klientom, że sklep ten nie przyjmuje... R. instalacja systemu (1) Postanowiłem zmodernizowac mój komputer. Przy okazji zdecydowałem zastąpic... Jan Koszmarna obsługa (1) Zamierzałem zrobić tam zakupy, ale niestety zachowanie sprzedającego nie dało... Sławek Bardzo dobry sklep... (1) Witam, sklep polecam wszystkim, ktorzy chcieli by dokonac zakupu po... DeVilio wszystko fajnie, ale.... (1) Duży wybór sprzętu, ceny bardzo przystępne i wszystko byłoby fajnie, gdyby... Tooms Polecam!!! (1) fajny sklepik, niskie ceny i dobra obsługa. Zdecydowanie polecam. Panowie z... Przemek fatalna obsługa (1) bardzo nieuprzejmi ekspedienci, robiący niestosowne uwagi. drwiny w... umberto kpiny sobie robią!!!!!!! (1) ceny atrakcyjne ... hm... chyba tylko dla reklamy co z tego jak tego towaru... kazz Sklep jest OK, ceny najniższe, obsługa sprawna (1) Ceny faktycznie mają super. Upustów się tam nie ma co spodziewać, ale w... J