Magda - opinia (1) Współpraca z panią Pauliną to przyjemność. Obiektywnie przedstawia plusy i... Magda Joanna Nowak - opinia (1) Profesjonalna obsługa, wszystko szybko, sprawnie i rzeczowo przy sprzedaży... Joanna Nowak Halina - opinia (1) Pośrednictwo godne polecenia , profesjonalna obsługa , życzliwa pomoc w... Halina
Małgorzata - opinia (1) Współpraca z panią Pauliną dotycząca działki w rejonie nadmorskim przebiegła... Małgorzata Grażyna - opinia (1) Współpraca z Panią Paulina to czysta przyjemność, pełne zaangażowanie oraz... Grażyna MaciejS - opinia (1) Pani Paulina znalazła dla nas działkę budowlaną w rejonie Mechelinek. Oferty... MaciejS Paweł - opinia (1) Capital Place i Pani Paulina wznosi obsługę Klienta w agencji nieruchomości... Paweł Daniel Chojnacki - opinia (1) Poszukiwałem mieszkania jako lokatę, skontaktowałem się z Panią Pauliną, i... Daniel Chojnacki Janka - opinia (1) Dotąd uważałam,że pośrednicy to pokrętnie naciągacze. Pani Paulina zmieniła... Janka Monika - opinia (1) Polecam biuro 'Capital Place' oraz właścicielkę - Panią Paulinę, która... Monika Ewa Szczesiak - opinia (1) Współpraca z panią Pauliną to sama przyjemność. Ogromny profesjonalizm,... Ewa Szczesiak Grzegorz - opinia (1) Właśnie zakończyłem kupowanie działki budowlanej w Pierwoszynie :) W zakupie... Grzegorz Marcin - opinia (1) Firma Capital Place doradziła mi zakup działki inwestycyjnej nad morzem, w... Marcin Marlena - opinia (1) Pełen profesjonalizm, Pani Paulina świetnie dobrała nam ofertę i pomogła w... Marlena