Capris

Pracownie krawieckie

Gdańsk, Jana Kilińskiego 4

E - opinia (1) Bardzo polecam. Przemiła obsługa, ekspresowy termin realizacji zamówienia,... E Wiktoria - opinia (1) Prawdziwi mistrzowie, do tego tworzą niesamowity klimat, aż nie chce się... Wiktoria Andrzej - opinia (1) Solidnie, dokładnie, ale mimo wszystko zbyt drogo. Andrzej
fachowcy jakich mało (1) Przerabiałem tutaj smoking i koszulę, jestem niezwykle zachwycony wykonaniem... andrzej KamilK - opinia (1) Profesjonaliści jakich mało, mój garnitur został dopasowany wzorowo. Po... KamilK Rewelacja. Polecam (1) Wszystkie garnitury moich mężczyzn (3) dopasowywane są w Capris. Rewelacja.... Jola super pracownia krawiecka (1) Perfekcjoniści w krawiectwie jednak są, dopasowanie mojego garnituru, przy... marek Dopasowanie sukienki i damskiej marynarki (1) Bardzo Polecam! Doskonale wykonana usługa, pełen profesjonalizm. Obsługa... Basia Poprawki na medal (1) ekspresowe tempo, kompleksowa obsługa, polecam :) mariusz POLECAMY (1) Profesjonalizm na każdym milimetrze nici. Właściciel wraz z żoną bardzo... Sebastian Polecam na 100% (1) Perfekcyjnie wykonano dopasowanie mojego garnituru, przy swojej figurze... mateusz Garnitur męski (1) Usługa wykonana nie do końca tak jak tego oczekiwałem. Były potrzebne... TK Profesjonalnie i przystępnie, polecam. (1) Porządna firma, zawsze na czas, perfekcyjni w wykonywanych zadaniach, może... Jola Solidna firma. Szeroka oferta. Pełne zadowolenie. (1) Od roku, korzystamy z usług firmy Capris i jest to jedna z nielicznych firm,... Żaneta Krauze Profesjonalna firma, godna polecenia (1) solidna firma, zawsze z pełnym zaangażowaniem wykonują polecone zadania,... Katarzyna