Carmnik Kantyna Gdańsk

Burgery Jedzenie na wynos

Gdańsk, Świętego Ducha 13/15/17

szlykow - opinia (1) Polecam Carmnik wszystkim, którzy cenią sobie smaczne burgerki. Daję Wam... szlykow Paulina - opinia (1) Burger fenomenalne, lepszych nigdzie nie jadłam! Wspaniały klimacik i super... Paulina KamaKama - opinia (1) Najlepsze burgery w 3mieście! Jeśli będą tak samo dobre jak w Gdyńskim lokalu... KamaKama
Karlos - opinia (1) Najlepsza buła ever! Dla mnie w 3mieście napewno nr 1. Karlos Agata - opinia (1) Przesympatyczna obsługa, super wystrój. Wysoka jakość w przystępnej cenie,... Agata Broda - opinia (1) Czysto, schludnie, miło, jakość potraw super! czego chcieć więcej :) Broda karyna - opinia (1) jest super! od kiedy surf się popsuł nie miałam gdzie chodzić na burgery.... karyna Tomek - opinia (1) Świetne nowe miejsce z pysznym jedzeniem Tomek Tomasz - opinia (1) Byliśmy wczoraj z dziewczyną na burgerze w carmniku i jak zawsze było super.... Tomasz kris - opinia (1) Nareeeeszcie Carmnik w Gdansku !!! Najlepsze burgery w Trojmiescie. kris Malina - opinia (1) Super burgerki oraz klimacik. Idealne miejsce na starówce żeby zjeść i wypić... Malina Typ - opinia (1) Za***ista szama i lokal Polecam Typ