Carmnik Kantyna Gdańsk

Burgery Jedzenie na wynos

Gdańsk, Świętego Ducha 13/15/17

Agnieszka - ocena (1) Najlepsze w Trójmieście! Agnieszka Piter - ocena (1) Dobre burgery jednak nie wyróżniają się na tle pozostałych burgerowni niczym... Piter Łukasz - ocena (1) Lata mijają, a jakość TOP. Łukasz
Millenials - ocena (1) Odwiedzam regularnie, rzemieślnicze podejście, przygotowanie prawie... Millenials Bojan - ocena (1) Super smak, bardzo indywidualny i pyszny Burger zarówno wołowy jak i z kury... Bojan ~gg - ocena (1) przepyszne burgery, mega soczyste! ~gg Kurczito - ocena (1) Fryteczki pierwsza klasa!! : ) burgery przesmaczne dobra atmosfera dobrze... Kurczito DB - ocena (1) Pyszne jak zawsze! Najlepsze burgery w Trójmieście! Polecam DB Kasia - ocena (1) Burgery niesamowite, frytki równiez, ciekawe połączenia smakowe, jeśli burger... Kasia Gucio - ocena (1) Od lat najlepsze burgery w 3mieście! Gucio Gabriela - ocena (1) Najlepsze burgery w mieście! Gabriela Marta - ocena (1) Zawsze takie same czyli smaczne i świeże polecam. Do tego miła atmosfera jak... Marta Jurek - ocena (1) Najlepsze burgery w Trójmieście. Jakość składników oraz ich kompozycja na... Jurek MS - ocena (1) Bardzo smaczne frytki i burgery. MS Asika - ocena (1) Pyszne, świeże, często tam jadam :) Asika Sylwester - ocena (1) Najlepsze burgery jakie jadłem. Przyjemna atmosfera miła obsługa Sylwester Ezechiel - ocena (1) Bez wątpienia najlepsze burgery w mieście Ezechiel Monika - ocena (1) Niezmiennie świetne,trzymają poziom w lokalu oraz z dostawą. Zawsze świeże i... Monika Wojtek - ocena (1) Mega. Najlepsze burgery i fryty na mieście Wojtek M - ocena (1) Zawsze super, jadłem nie raz i nigdy sie nie zawiodłem. M