Ilona - ocena (1) Z całego serca dziękuję Pani Sylwii za to, że pomogła skierować moje... Ilona Grzegorz - ocena (1) Pani psycholog jest bardzo profesjonalna, posiada dużo wyrozumiałości, wiedzy... Grzegorz Jan - opinia (1) W ramach wizyty czysto kontrolnej, zostałem bardzo dobrze potraktowany - pani... Jan
Dorota - opinia (1) Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z rozmowy , pokazania innej perspektywy i... Dorota Romek - opinia (1) Polecam Panią Sylwię za konkretne podejście do sprawy i za miłą rozmowę. Romek Grzegorz - opinia (1) Dziękuję za merytoryczne podejście i wsparcie. Grzegorz Ewa - opinia (1) Serdecznie polecamy spotkania z Panią Sylwią. Po słabych spotkaniach z inną... Ewa Karol - opinia (1) Niestety, jest tragicznie. Pani nie jest w stanie udzielić rzeczowej pomocy. Karol Szymon - opinia (1) Bardzo polecam wsparcie p. Sylwii. Potrafi bardzo dobrze wsłuchać się w... Szymon Agnieszka - opinia (1) Bardzo miłe i fachowe podejście. Polecam wszystkim rodzicom i dzieciom,... Agnieszka Marcela - opinia (1) Bardzo podoba mi się model terapii. Nie ma na celu przypominania jakichś... Marcela Maria - opinia (1) Mogę z czystym sumieniem polecić poradnię P. Sylwii w której w miłej... Maria piotr - opinia (1) Powiem tak, nikt nie był zainteresowany, dlatego dość długo szukałem zanim... piotr Tata - opinia (1) Fachowa pomoc , wskazówki dalszego postępowania bez sugerowania zbytecznych... Tata Aleksandra - opinia (1) Dziękuję bardzo Pani Sylwii Wysockiej Sollich za fachową pomoc w terapii... Aleksandra Robert - opinia (2) Bardzo miła i skuteczna pani psycholog. Nawiązuje super kontakt z dzieckiem.... Robert Michał - opinia (2) Polecam konsultacje psychologiczne, pełen profesjonalizm. Michał Agnieszka - opinia (1) Polecam!!!Pełen profesjonalizm. Agnieszka Wizyta z dzieckiem (2) Polecam. Jestem zadowolony z wizyty u Pani Psycholog Karol Polecam (1) Bardzo profesjonalnie przygotowana opinia psychologiczna do sądu. Dzięki niej... Michał