Jolanta R. - opinia (1) odwiedzilam sporo dietetykow , jednak wrocilam do Pana Michała .super... Jolanta R. Piotr Lorens - opinia (1) Bardzo dobra obsługa. P. Agata Szczerkowska jest profesjonalistką w... Piotr Lorens Karolina - opinia (1) Schudłam już 15 kg, jestem w połowie drogi i jest to dla mnie przyjemność.... Karolina
Gosia - opinia (1) Pani Agata Szczerkowska jest specjalistą godnym polecenia. Cierpliwa, z... Gosia Katarzyna Uykan - opinia (1) Pani Agata Szczerkowska jest niesamowita. Katarzyna Uykan Dorota - opinia (1) Pani Agata jest bardzo przemiła kobietą poswieca czas dla mnie w 100% Wiedza... Dorota A.B - opinia (1) Rewelacyjny dietetyk. Wiele lat starałam się dojęć do pożądanej wagi niestety... A.B Just - opinia (1) Korzystam z dietetyka już kolejny raz. Dieta bardzo smaczna Just Sylwia - opinia (1) Wszystko bardzo profesjonalnie, sprawnie, miło i sympatycznie bez naciągania... Sylwia Wioleta - opinia (1) Gubienie kilogramów z Panem Michałem to czysta przyjemność. Ogromne skupienie... Wioleta Patrycja - opinia (1) Bardzo profesjonalnie tym bardziej przy moich schorzeniach Patrycja Beata - opinia (1) Pani Agata Szczerkowska to niezwykły człowiek,miła,konkreta i kompetentna ,... Beata Mirek - opinia (1) Bardzo miła obsługa podczas wizyt, bardzo dobrze komponowany grafik... Mirek Artur Głownia - opinia (1) Pełen profesjonalizm, gwarancja osiągnięcia wyników. Artur Głownia Evela - opinia (1) Pan Michał to cudotwórca. Rzetelny, wspierający i pozytywnie motywujący.... Evela Martyna - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z opieki dietetycznej przez Pana Michała. Słucha... Martyna Alina - opinia (1) Bardzo skuteczna dieta, zmieniła moje życie Alina k - opinia (1) bardzo przyjemna atmosfera i widoczne rezultaty. polecam wszystkim... k Gosia - opinia (1) Pracowałam z Panem Michałem, to super psycholog i dietetyk. Absolutnie... Gosia polecam! (1) Z Panią Agatą udało mi się zgubić 14kg w 5 miesięcy. Efekt rewelacyjny a przy... Aneta