MonCherry - ocena (1) Jestem bardzo zadowolona z współpracy z panią Agatą. To profesjonalna i... MonCherry Marta - opinia (1) Z panią Agatą odchudzałam się od lutego do listopada 2022 - szlo mi różnie,... Marta Antonina - opinia (1) Przez wiele lat próbowałam diet online, pudełek itp i za każdym razem to był... Antonina
Justyna - opinia (1) Miałam przyjemność być pod opieką Pani Agaty Szczerkowskiej dwukrotnie i za... Justyna Adam - opinia (1) Gorąco polecam to miejsce. Całe życie byłem bardzo gruby i dopiero po... Adam Kasia - opinia (1) Do Pani Agaty trafiłam, przez mamę, która również była jej klientka. Jeśli ma... Kasia Polecam, warto - opinia (1) Mogę śmiało powiedzieć - satysfakcja gwarantowana. Dzięki diecie u Pani Agaty... Polecam, warto Lena z Sopotu - opinia (1) Już kilka dobrych miesięcy z przyjemnoscią uczęszczam do gabinetu Pani Agaty.... Lena z Sopotu Przestrzegam - opinia (2) Witam, kiedyś odchudzałam się z panią Agatą i efekty były super - w 3... Przestrzegam Beti. - opinia (1) Polecam z całego serca.Profesjonalna i rzetelna obsluga,konkretne wytyczne i... Beti. Magda - opinia (1) Przygodę z Panią Agatą rozpoczęłam w 2008 roku z dużym sukcesem, łakomstwo... Magda Auri - opinia (1) Pani Agata to profesjonalny dietetyk. Proces odchudzania przebiegał bez... Auri Julia - opinia (1) Byłam u wielu dietetyków ale nikt nie pomógł mi tak jak pani Agata. Bardzo... Julia Natalia - opinia (1) Do Pani Agaty przyszłam z polecenia na początku roku. W ciągu 3 miesięcy... Natalia Dagny - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Agatą. Profesjonalna, rzetelna... Dagny olga - opinia (1) Dobre opinie o Pani Agacie słyszałam już od dawna, jednak sama zdecydowałam... olga tomasz wardowski - opinia (1) Wiele kilogramów za nami. Bardzo dobrzy fachowcy od - wyglądu, samopoczucia i... tomasz wardowski Lami - opinia (1) Dzięki Panu Michałowi schudłam 30 kg! Nauczył mnie jak jeść żeby czuć się... Lami Barbara - opinia (1) Jestem bardzo wdzięczna za pomoc i wsparcie na mojej drodze zdrowienia.... Barbara Bozena - opinia (1) Bardzo profesjonalna obsługa dieta spersonalizowana potrawy smaczne. Bozena