Polecam !!! (1) Zdecydowanie polecam !!!. Świetni ludzie, z pasją i doświadczeniem. W moim... Jarosław polecam (1) Do bycia na diecie trzeba dorosnąć lub mówiąc inaczej poczuć, że teraz jest... M. Polecam z całego serca (1) Polecam wszystkim Pana Michała, było mi bardzo ciezko zrzucić kilka kg, z... Michalina
Goraco polecam (1) Dzieki panu Michalowi zgubilem 26kg w pol roku bez wiekszych wyrzeczen!... M !! (1) Tylko dzięki tym ludziom, jeszcze żyję. Poszłam tam bez wiary w sukces (mimo... Kasia gorąco polecam (1) Jestem bardzo zadowolona z podejścia i profesjonalizmu pana Michała. Fachowa,... Sylwia W 3 mce - 15 kg mniej :) (1) To co dla mnie bylo najwazniejsze w czasie odchudzania to to, ze porcje... R. lekcjoważący stosunek do klienta (1) Po długim okresie oczekiwania Pani Agata znalazła dla mnie czas w piątek o... joanna NOWE ŻYCIE !!! (1) Jeśli ktoś ma ochotę na nowe życie z nową piękną i zdrową figurą to jest... Marta Bardzo dziękuję (1) W tym miejscu chciałabym podziękować Panu Michałowi, za wspaniałe diety i... mała jeśli tak traktują pacjentów to ... (4) trgedia :/ Dzwoniłam do nich w styczniu, żeby umówić się na wizytę. Pani... Tasia Super (1) JemZdrowo.pl to jedno z niewielu miejsc w trojmiescie gdzie mozna liczyc na... G.P odradam (1) Korzystałam z porad tej placówki i trzeba przyznać że bardzo ładnie... ptysiak200