Przestrzegam - opinia

Witam, kiedyś odchudzałam się z panią Agatą i efekty były super - w 3 miesiące schudłam bez większych problemów 14 kilo i formę udawało mi się trzymać przez kilka lat. W zeszłym roku kolejny jednak raz wylądowałam u pani Agaty, ponieważ wróciłam do starych, złych nawyków żywieniowych i przytyłam. Niestety tym razem współpraca nie układała się dobrze od samego początku - pani Agata wiecznie miała problem z terminowością, była niesłowna i lekceważąca. Wiedząc, ze niestety odreagowuję stres jedzeniem sama mi go przysparzała. Co 2 tygodnie prosiłam się o dietę, która mi się należała. Choć terminowo wszystko opłacałam, pani Agata albo się nie odzywała albo wiecznie szukała wymówek - a to wyjazd ze znajomymi, a to brak internetu, a to wysłała, ale rzekomo do mnie nie dochodziły emaile. W pewnym momencie nie wytrzymałam tego ciągłego walczenia o swoje i zrezygnowałam ze współpracy. Dokończyłam z powodzeniem odchudzanie u innego specjalisty. Niesmak pozostał
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widać, ze ktoś jest zazdrosny o Pani sukcesy zawodowe Pani Agato. Konkurencja nie śpi. Pozdrawiam serdecznie - 15kg mniej przez 4 miesiące :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1