CENTRUM JOGI

Joga

Gdańsk, Zgody II/1

Kasia - opinia (1) Od niedawna uczęszczam na zajęcia z Dianą.Jestem zachwycona zajęciami i... Kasia Genialne zajęcia! (1) Diana to osoba o wielkim sercu, niezwykle ciepła i w pełni profesjonalna.... Tita Joga w moim mieście, mojej dzielnicy (1) Od momentu jak regularnie zaczęłam uprawiać jogę nie budzę się z bólem... Ewa
CENTRUM JOGI (1) Jestem pozyywnie zaskoczona tą szkołą, bardzo fajne zajęcia dla... Początkująca Jola Joanna (1) Joga pomaga mi w odkrywaniu świadomości swojego ciała, jego ograniczeń oraz... Joanna Bernatowicz Polecam (1) Uczęszczam regularnie od ponad roku.Zajęcia dla wszystkich niezależnie od... rafał rewelacja (1) Zajęcia w tym miejscu są zawsze dobrym pomysłem, niezależnie od nastroju czy... ej marjan chcesz pozytywnej zmiany ? praktykuj jogę... (1) Joga wprowadza nowe widzenie życia Rozwija ciało i umysł. Zajęcia z Dianą... Ewa Ania - opinia (1) Bardzo polecam, świetne zajęcia, w miłej atmosferze, z profesjonalnymi... Ania zwierciadło (1) Jestem stałym uczestnikiem zajęć u Pani Diany od 2010 roku i chciałabym... zwierciadło a ja polecam ;) (1) Żeby naprawdę zrozumieć czym jest joga, nie wystarczy jedna lekcja,... Michał Tej co sie podoba (1) Ja tam nie mam nic do tych zajęć. Fakt, na początku wygląda to jak zwykłe... Tej co sie podoba ...bardzo miło jest patrzeć jak ta szkoła się zmienia, rozwija. (1) Na zajęcia Jogi trafiłam po rozmowach z moim rehabilitantem. Dużo czytałam o... Marta zdziwienie (1) Coz, myslalam, ze ide na joge a to byla raczej zwykla gimnastyka ! Skad oni... sflustrowana joginka