KURS FRYZJERSKI (6) Jeżeli ktoś chce wybrać miejsce na odbycie kursu ... jak najbardziej... Agnieszka Ostrzegam przed tym miejscem!!! (4) Niestety osoby szkolące nie dają dobrego przykładu... Niezbyt przejmują się... k Kurs Fryzjerski (2) Jestem ku końcowi kursu fryzjerstwa i jestem bardzo zadowolona z programu... Kursantka Ania
A ja byłam na kursie paznokci i uważam, że był super ! (1) Z usług ECK korzystałam już dwa razy: byłam na kursie masażu a teraz niedawno... Ania POLECAM !!! (1) Ja również uczestniczyłam w szkoleniach organizowanych przez szkołę - lipiec... :) Gdzie można znaleźć Pana Łukasza??? (2) Tym razem odzywa się "klientaka"... Byłam na strzyżeniu i wyszłam bardzo... magdalena WROCE DO WAS NAPEWNO!!!!!:) (1) Jestem bardzo zadowolona ze bralam udzial w kursie zorganizowanym przez... Kamila.K Wszytsko super (1) Gorąco polecam kursy w ECK, wspaniałe warunki, bardzo dobre produkty do... Monia agusia85 - opinia (1) Polecam wszystkim kursy w tej placówce!! Sama ukonczylam kurs kosmetyczny z... agusia85 super kurs (1) bardzo polecam kurs manicure i pedicure sama odbyłam taki bardzo dużo się... dorota pozytyw (1) pozytyw kasia wspanialy kurs (1) ten kurs polecam.. mozna nauczyc sie naprawde duzo Panie szkolace sa to osoby... zadowolona super kurs !!!! (2) Kurs naprawde godny polecenia. Zdobyłam tu nowy zawod o ktorym zawsze... Renia K KURS STYLIZACJI PAZNOKCIA (1) NA POCZATKU LISTOPADA UKONCZYLAM KURS STYLIZACJI PAZNOKCIA ..POTRAKTOWANO... Halcia kurs stylizacji paznokcia (1) ukonczyłam kurs na wiosnę i jestem bardzo zadowolona, swietna atmosfera,... awa2001 fryzjerki (1) Chciałabym serdecznie podziękować instruktorom w szczególności Pani Emanueli... grazyna grupa ASY cz. II (1) Pani Emanuela (obecny instruktor) rewelacyjnie potrafi dotrzeć do każdego z... Ola Cz I mojej opinii (1) Witam! Jeszcze pół roku temu, sama siedziałam przed komputerem i szukałam... Ola Kurs Fryzjerski (1) Chcielibyśmy serdecznie i z całego serca podziękować naszej instruktor... Grupa Asów Moje doswiadczenie w ECK (1) Wlasnie koncze polroczny kurs w ECK!Jestem z niego bardzo zadowolona jak iz... Sylwia G