Bartłomiej - opinia (1) Aż dwie gwiazdki za wystrój. Imed prosi abyśmy im poszli na rękę i... Bartłomiej Niedoszły klient - opinia (1) Bezczelne i całkowicie bezmyślne traktowanie klientów. Moja wizyta wyglądała... Niedoszły klient protetyka na 5+ (1) Estetyczny gabinet. Profesjonalne podejście. Uśmiechnięta załoga. Bardzo... Kamil Kawski
Mieszane uczucia (1) W centrum IMED bylam z 2.5 letnia córką, na pierwszej wizycie adaptacyjnej i... Jotka godne polecenia (1) Doktor Piechowska - świetna dentystka dla dziecka. Brawa za podejście do... AnkaJ1 Personel (1) Zarząd absolutnie nie szanuje swoich pracowników, zmieniają bez przerwy... kobieta Najlepszy stomatolog dziecięcy w Gdyni! (2) Trafiłam tutaj z polecenia koleżanki. I zakochałam się w tym miejscu. Miejsce... w.nova Polecam gorąco - zwłaszcza dr Izę! (1) Świetne miejsce stworzone przez ludzi kochających stomatologię i leczenie... AniaK Polecam gorąco (1) Najlepsza klinika stomatologiczna! Nastawienie do pacjenta, uśmiech i... EwelKara świetny gabinet dziecięcy (1) Gorąco polecam! Za podejście do dziecka, za delikatność, za ogólny nastrój... lulu jest bardzo ok (1) Byłem u dermatologia - dr Elżbiety Kiełczyńskiej. Chciałem dowiedzieć się... TomasL endokrynolog polecam dr Tkaczyk (1) Po wielu rozczarowaniach trafiłam w ręce dr Tkaczyk - endokrynologa... anddyska