Anna - ocena (1) Przychodnia na szóstkę z plusem. Panie w rejestracji bardzo życzliwe. Pani dr... Anna niezadowolona mama - ocena (1) przychodnia działa rodem z czasów komuny. 1. nie można sie dodzwonić.... niezadowolona mama Dż - opinia (1) Lekarze na poziomie wysokim, dodzwaniam się z pierwszego razu, panie z...
Iza - opinia (1) Polecam! Dr Gaca-Kruszyńska jest na prawdę świetnym specjalistą, uprzejma,... Iza Bartłomiej - opinia (1) Jestem pacjentem przychodni od dobrych dziesięciu lat. Normalne terminy na... Bartłomiej Przychodnia (1) Ostatnio miałam okazję korzystać z usług tej przychodni. Z czystym sumieniem... Kasia po co im telefony (1) NIE MA K. Szans żeby się tam dodzwonić recepcja jak za karę telefony mają w D. arecki solidna przychodnia (1) ogólnie nie jest źle - widać, że stara przychodnia i pigułom w rejestracji... Joystick zła - opinia (3) uważam że ta przychodnia to jakieś kpiny nie dość że kolejki są kilometrowe... zła Tą przychodnie powinni zamknąć!! (3) Ta przychodnia to jakiś żart!!! Pielęgniarki które tam pracują o ile można je... Pacjent - Paweł Dr Romańczuk (1) Jestem stałą pacjentką tej Poradni, byłam zapisana do różnych lekarzy, którzy... EgoOna zajebista przychodnia!!!! (1) zespół dziewczyn pracujących w rejestracji jest wspaniały.Dziewczyny starają... Krzysztof Błażejewski Rehabilitacja (1) Jestem pacjentką która już 3-krotnie korzystała z usług rehabilitacji w... pacjentka Opinia poizytywna (1) osobiście polecam tą przychodnię. Należałam wcześniej do innej przychodni... Beataaa50 poradnie K i pediatryczna (1) niestety wyniosłam się choć przychodznię mam pod nosem - po tym jak mi dr... nordynka Nie można się dodzwonić (1) Jestem osobą młodą i rzadko korzystam z usług lekarzy ale kiedy już... ... rejestracja, to jakiś żart.. (2) Wielokrotnie próbowałam się dodzwonić by zarejestrować dziecko na... O.K. Okropne kolejki (1) Jestem stałą pacjentką doktora Jankowskiego, którego uważam za bardzo dobrego... Barbara Poradnia "K" (1) Chodzę do tej przychodni dość często, doktor Jankowski jest świetnym lekarzem... Tikabella polecam tą przychodnię (1) miałam okazję poznać dwie panie doktor i polecam! rejestratorki niestety nie... mama michałka