Nie polecam!!! (6) Jestem słuchaczem, co semestr zmiana kadry, co semestr albo w trakcie zmiana... Pozdrawiam technik usług kosmetycznych (1) szkoła fajna nauczycielowie tez fajny, pan od dermatologii mówi dużo fajnych... jolka23 NIE POLECAM (3) Z przykrością muszę napisać że niestety ale ta szkoła jest do bani co... Absolwent
sekretariat pyskata blondynka ( najszczuplejsza ) (3) co do zajęć szkolnych z nauczycielami i szkoły oceniam pozytywnie i nic nie... xyz Szukam!!! Policealne Studium Fryzjerskie III semestr (2) Witam, poszukujemy osób które zostały "na lodzie" i nie ukończyły semestru... Beata Polecam (1) Wykładowcy przemili i bardzo kompetentni :) Widać, że chcą żeby słuchacze... Taki jeden nie polecam (2) Szkoła nie spełnia ani moich ani koleżanek oczekiwań. Przykładem są zajęcia... gaja technik administracji (1) Zaczynam własnie III sem. Jestem bardzo zadowolona z tej szkoły. Wykładowcy... Sylwia P. Dobra Szkoła (1) Jestem ich słuchaczką kosmetyk,i pracownie są dobrze wyposażone. Lokalizacja... kasia POLECAM (1) Jestem zadowolona i ze szkolenia i z podejścia do nas jako kursantek.... Marta Naprawdę świetna szkoła (1) Polecam wszystkim Żaka, wiele się tu nauczyłam, bez problemu zdałam egzamin... Mariusz wszędzie powinno tak się traktować ludzi (1) Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Zapis do szkoły to była w moim... Grażyna polecam :) (1) Jestem bardzo, bardzo pozytywnie zaskoczona i poziomem kursu i miejscem i... Kasia Świetna obsługa, przyjaźni ludzie! (1) Naprawdę odpowiedni ludzie na odpowiednim stanowisku, zarówno pani Maja, Ania... Patryk JEST SUPER (2) tak jak poprrzednik polecam Żaka w Gdańsku: szkoła ok, nauczyciele ok,... Ewa BAŁAGAN! (2) Nie polecam nikomu tej szkoły. Zaginęło tam moje zaświadczenie odbycia... adela zdecydowanie zła organizacja (2) Wczoraj miałam okazję uczestniczyć w zajęciach z języka niemieckiego na... uczestniczka jest ok (1) szkoła ok, nauczyciele też a w sekretariacie zawsze jest wesoło - jajcarska... lol