Szymon - ocena (1) Szkoła to niestety nieśmieszny żart, jedyna pozytywna rzecz jaką tam... Szymon Divinka - ocena (1) Potwierdzam wszystkie negatywne opinie, które zostały przedstawione poniżej.... Divinka Marta - ocena (1) Rzadko wystawiam negatywne opinie ale "szkoły" Żak na prawdę nie polecam.... Marta
Khrystsina - ocena (1) Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim! Najgorsza szkola. Nie polecam!... Khrystsina Uczennica - ocena (1) Nie polecam tej szkoły to jest kompletne niepozrozumienie . Ciągle zmieniają... Uczennica Wizaż (3) Ukończyłam kierunek wizażystka-stylistka i niestety nie jestem zadowolona.... Magda Żak (1) Polecam, bardzo fajne kursy i poziom nauczania. rekin65 Szczera opinia (3) Wykładowcy to jakaś pomyłka, zwłaszcza jeden, który zamiast prowadzić zajęcia... Uczennica Anna Pozytwne zmiany. (1) 6 gwiazdek dotyczy oczywście obecnej obsługi w Żaku. Teraz Panie sekretarki... Szymon Cień Super szkoła :D (1) Bardzo cieszę się z możliwości uczęszczania na zajęcia do szkoły Żak gdyż... Krzysztof Szczepański Jestem zadowolony (1) Zajęcia ciekawie prowadzone. Rafał Sprawnie, miło i przyjemnie (1) Witam Chętnie wyrażę swoją opinię na temat szkoły. Jestem obecnie słuchaczem... Kozaczek Sekretariar (1) Chciałabym serdecznie podziękować Pani Karolinie K. z sekretariatu. Bardzo... Paulina Porty i Terminale (1) miły i bardzo kompetentny prowadzący, a wszystko do tego bezpłatnie. słuchacz Rachunkowość w ŻAKu gdańskim super! (2) Serdecznie polecam kierunek Rachunkowość w ŻAKu gdańskim. Zajęcia z p.... Zadowolona technik usług kosmetycznych (6) nie polecam tej szkoły, ciągła zmiana planu, zajęcia odbywają sie co tydz a... słuchaczka Nie polecam. (4) Jestem absolwentką tej szkoły.Gdy zaczynałam (rok 2011r) dyrektorką szkoły... Sylwia P. Absolwent (2) W styczniu ukończyłem tę szkołę na kierunku technik bhp. Przenieśliśmy się z... Stachu Szkoła nie dla pracujących (3) Nieodpowiedzialni ludzie. Ciągłe zmiany planu, wymogi oczywiste - by być... Zenek ZERO NAUKI (1) Zdecydowanie nie polecam, przeniosłam się z innej szkoły i bardzo żaluję... xyz