Najlepszy Złotnik w Sopocie (1) Obsługa znakomita, kupiliśmy obrączki takie jakie sobie wymarzylismy,... Klaudia Rusin Zasługują na najwyższą ocenę (1) Z czystym sumieniem polecam wszystkim Zakład Jubilerski w Sopocie na ul.... Halina Teresa Samuelsson Zakup obrączek (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi oraz wykonanych obrączek. Są śliczne,... Justyna
Fantastyczny wybór obrączek (1) Po wizytach w kilku sieciowych sklepach jubilerskich wybrałam się do tej... M obrączki (1) W dniu dzisiejszym odebraliśmy z Narzeczonym obrączki, które szukaliśmy... Elwira i Mateusz Polecamy! (1) Jesteśmy zachwyceni zarówno obsługą jak i wykonaniem obrączek. W pracowni... Maria Tylko w tej pracowni jubilerskiej (1) Szczerze polecam.Korzystaliśmy z małżonką z usług tej pracowni i nasze... Piotr POLECAMY!!! (1) Z zamówieniem i zakupem obrączek zwlekaliśmy dość długo, co okazało się złym... Wojciech Z. Bardzo fajny punkt na mapie Trójmiasta (1) Realizacja zamówienia zgodnie z ustaleniami. Miła i cierpliwa obsługa dla... Ewelina JESTEŚMY ZACHWYCENI !!! (1) Panowie przemili, niezwykle pomocni i empatyczni. A obrączki...po prostu... Adam i Justyna POLECAMY!!! (1) Fachowa obsługa i perfekcyjne wykonanie, nie wspominając o bardzo... Ania i Paweł Pierścionek zaręczynowy (1) Jestem bardzo zadowolony z jakości wykonania pierścionka zaręczynowego :)... Jan Polecam! (1) Poszukiwaliśmy wraz z narzeczoną dobrego Jubilera który wykona nam obrączki... Bartek POLECAMY! (1) Podpisujemy się pod wszystkimi b.dobrymi opiniami wystawionymi tej firmie do... Luiza i Krzysztof Zdecydowanie polecam! (1) Zdecydowanie miejsce godne polecenia ! Fachowa obsługa , realizacja wg... Karolina i Artur Polecamy! (1) Zdecydowanie polecamy! Sami zakupiliśmy obrączki dzięki pozytywnym... Magda i Tomek Przesympatyczna obsługa i pełen profesjonalizm (1) Wszystko idealnie, trafiliśmy z polecenia i polecamy dalej. Profesjonalna... Ania i Sebastian Bezkonkurencyjny jubiler (1) Nie ma co się rozpisywać- najlepszy jubiler pod kazdym względem. Polecam. Usatysfakcjonowana w 100000% kli pierścionek zaręczynowy (1) Jeździłem, szukałem, rozmawiałem i nie mogłem się zdecydować. Aż w końcu... Kornel Jest szczęście! (1) Wraz z Narzeczonym długo szukaliśmy mojej wymarzonej obrączki lub miejsca ,... Agnieszka & Bartek