Dorota - opinia (1) Nie polecam , czesalam sie w Sylwestra , jestem przyjezdna i niestety zero... Dorota Ewelina - opinia (1) Bardzo profesjonalne podejście stylistka doradziła mi inna koloryzacje niż... Ewelina Asia - opinia (1) Otrzymałam zaproszenie od męża na rocznice ślubu do Centrum Pięknego Ciała na... Asia
bobkowska89 - opinia (1) Zdecydowanie będę tutaj wracała. Pierwszy raz po wyjściu od fryzjera byłam... bobkowska89 Joanna - opinia (1) J Jestem stałą klientką od paru lat Gabinet na bardzo wysokim poziomie .... Joanna Aleksandra - opinia (1) Bardzo polecam masaże! Chodzę do Pani Oli już od trzech miesięcy i widać, że... Aleksandra Oliwia - opinia (1) Jestem zachwycona metamorfozą , którą wyczarowała mi Pani Beata z moich... Oliwia Polecam (1) Salon warty odwiedzenia i gwarancja zadowoleni:). Fryzjerka Pani Beata... Jolanta usługa fryzjerska (1) szukałyśmy z koleżanką dobrej usługi fryzjerskiej w Sopocie-udało się w... klienta Polecam (1) Polecam usługi fryzjerskie u pani Beaty. Potrafi dokonać cudu z włosami.... Małgorzata masaż sportowy (1) Byłam wczoraj na masażu sportowym i ...brak słów. Naprawdę jeden z lepszych... Izabela masaż sportowy (1) Skorzystałem z masażu sportowego: Wykonany profesjonalnie, dokładnie i z... Piotr Fantastycznie! (1) Polecam każdemu, usługi kosmetyczne u Pani Karoliny, prawdziwa... Magdalena Najlepszy salon fryzjerski w sopocie (1) Uważam że jest to najlepszy salon fryzjerski nie tylko w Sopocie ale i w... Nikola Machulska Mistrzyni (1) Kilka razy korzystałam z usług p.Moniki jest moja mistrzynią pod każdym... Paulina SUPER!!! (1) Polecam wszystko super i przystępne ceny! Zarówno zabiegi kosmetyczne,... Baśia Najlepsi (1) Najlepszy salon w Trójmieście, wysoka jakość w obsłudze klienta,... Iga Super nowoczesny salon (1) Rewelacja na przywitanie przepyszna kawka latte .Wystroj salonu na wysokim... Maria Bardzo polecam (1) Salon poleciła mi moja przyjaciółka . Wystrój salonu zrobił na mnie ogromne... Krystyna Jankowska polecam (1) Bardzo profesjonalna konsultacja. Zabieg mikrodermabrazji wykonany... lola