Fryzjerstwo (1) Skorzystałam w salonie ze strzyżenia z modelowaniem i powiem szczerze że... Iwona Super salon w Sopocie (1) Miejsce wyróżnia się fantastyczną obsługą, dziewczyny są bardzo profesjonalne... Barbara super masaż (2) Najlepszy masaż na jakim byłam w życiu, w końcu zostałam WYMASOWANA, a nie... Słomińska
brak klimatu :( (1) Korzystałam z masażu. Nie pierwszy raz. Zawsze byłam zadowolona. Niestety... niezadowolona Polecam kazdemu (1) Gabinet na super poziomie.Profesjonalny personel ,czysto,estetycznie,miły... Maria Zadowolona (1) Jestem stałą klientką. Jestem bardzo zadowolona z różnego rodzaju usług.... Monika Cendrowska STAŁE KLIENKI (1) JESTEŚMY JUŻ Z CENTRUM PIĘKNEGO CIAŁA OD 2007 ROKU I CIESZYMY SIĘ ŻE WKONCU... NINA ŚWIDERSKA Profesjonalny salon! (1) To najlepszy salon w Trójmieście w jakim byłam! Przemiła obsługa,... Katarzyna Kaczmarska Super! (1) Korzystałam wczoraj z pedicure, chciałam wyrazić swoją opinię bo byłam... Matuszewska kosmetyka (1) Pani Jagoda zrobiła na mnie ogromne wrażenie, to najsympatyczniejsza... Ula K.P - opinia (1) Masaż w tym miejscu mnie powalił...RE WE LA CJA ! Można sie uzależnić,... K.P Bardzo wysoki poziom usług i miłą atmosfera! (1) Gorąco polecam. Bardzo dobry i jednocześnie miły personel. Zarówno masaż jak... Marta Nowicka boski masaż (1) masaż to jedyny zabieg z którego korzystam podróżując po calym swiecie. Będąc... Marlena Rozer Polecam (1) Przyjemna atmosfera,miła obsługa,znakomite zabiegi i przystepne ceny.Polecam ! Marysia polecam, ale... (1) Mila obsluga w recepcji, pani Iwona masazystka mila, taktowna, profesjonalna,... Joanna Super !!! (1) Jestem bardzo zadowolona z jakości usług wykonywanych w tym salonie, a także... Ewa warte polecenia (1) zawsze super! polecam! byłam kilknaście razy (12)-zawsze profesjonalnie!... regina WSPANIALE JAK ZAWSZE, PEŁEN PROFESJONALIZM (1) Klimat, uśmiech, profesjonalizm - jak zawsze :) Sylwia Uwaga !!! (1) W tym salonie sterylizacja narzędzi to jakaś pomyłka, narzedzia od pedicuru... oszukana super salon !!! (1) Ja również jestem stałą klientką salonu,i zawsze wychodzę bardzo zadowolona... Ewka