Bartosz - opinia (1) Jestem zachwycony jakością usług i obsługa personelu . Polecam Bartosz Alicja córka Pana Stasia. - opinia (1) Bardzo dziękuję Właścicielom ośrodka w którym mój tata przebywa 3 rok. Wyrazy... Alicja córka Pana Stasia. B.Hermann - opinia (1) Jak wybrać miejsce na ostatnie lata życia dla kogoś nam bliskiego, kim z... B.Hermann
Katarzyna Juszkiewicz - opinia (1) Moja Ciocia - mamy siostra - jest tam pensjonariuszka od kilku lat Jestem... Katarzyna Juszkiewicz Bogumila Schwilska - opinia (2) Witam.Chcialabym tym wpisem podziekowac calemu personelowi i szefostwu Domu... Bogumila Schwilska Hanna S. - opinia (1) Witam, w tym domu przebywała moja mama przez miesiąc. Pozytywnie oceniam... Hanna S. Katarzyna - opinia (1) Prowadzenie domu opieki i to w dodatku tak dużego to bardzo trudny biznes... Katarzyna TS - opinia (1) Od 1 lutego br. jest tam moja mama. Jest to jedyny dom seniora w Gdyni i... TS Halina - opinia (1) Bliska mi osoba, ponad 90-letnia pani, kilkukrotnie korzystała z gościnności... Halina