Adam Materac - ocena (1) Chciałabym serdecznie podziękować całemu zespołowi za wspaniałą opiekę nad... Adam Materac Marika - ocena (1) Chciałabym serdecznie podziękować całemu zaangażowanemu zespołowi za... Marika Igor - ocena (1) Mój Wujek przebywa w ośrodku od kilku miesięcy, początkowo miał zostać na... Igor
Tomasz G. - ocena (1) Centrum Rehabilitacji Zielone Wzgórze spełnia wszystkie moje oczekiwania,... Tomasz G. mariusz - ocena (1) Mama jest tam pensjonariuszką od ponad 5 lat. Wyszła tam na prostą po... mariusz Monika - ocena (1) Jestem bardzo zadowolona z opieki jaką otrzymuje każdego dnia moja mama.... Monika Grażyna - ocena (1) Nie polecam. Koszty pobytu bardzo wysokie. Opieka marna. Personel z Ukrainy... Grażyna Sylwia Szturo - ocena (1) Mój tata przebywał w domu 2.5 roku. Wcześniej zaliczył dwa inne, które... Sylwia Szturo Karol - ocena (1) Bardzo polecam ten ośrodek, w którym podopieczni mogą czuć się jak w domu.... Karol ZM - ocena (1) Profesjonalny personel, połączony z rodzinną atmosferą. ZM Wacław Miądlikowski - ocena (1) Po złamaniu przezkrętarzowym kości udowej mojej mamy (89 lat) po miesiącu... Wacław Miądlikowski Beata Zżelska- Basinska, córka Anieli - opinia (1) Zielone Wzgorze to miejsce,gdzie oddałam pod opiekę najbliższa mi osobę, gdy... Beata Zżelska- Basinska, córka A Czeslaw Kalkowski - opinia (1) Profesjonalna opieka stosownie do wieku i mobilnosci Ciepla i mila atmosfera Czeslaw Kalkowski Mirosława B - opinia (1) Życie nie zawsze jest takie, jakie byśmy chcieli. Nasi rodzice potrzebują... Mirosława B Wiesława Kusiak - opinia (1) Profesjonalna opieka. Rehabilitacja dostosowana do wieku i schorzenia. Miła i... Wiesława Kusiak Córka podopiecznej - opinia (1) Przyjazna atmosfera. Doskonała, wszechstronna opieka- również rehabilitacja... Córka podopiecznej Rodzina Janka - opinia (1) Bardzo dobra opieka. Podejście do podopiecznych i do ich rodziny z sercem,... Rodzina Janka Krzysztof - opinia (1) Moja mama lat 90 po operacji złamania kości biodrowej przebywała od września... Krzysztof Ilona K - opinia (1) Serdeczne podziękowania dla całego personelu Ośrodka Rehabilitacji Zielone... Ilona K Teresa córka Pani Irenki - opinia (1) Bardzo dziękuję za zaangażowanie, profesjonalną opiekę nad moją Mamą,... Teresa córka Pani Irenki