Centrum Riviera

Centra handlowe

Gdynia, Kazimierza Górskiego 2

Piotr - ocena (1) Karta podarunkowa riviera -nie polecam!!!!!!!! Nie mogłem zrealizować mojej... Piotr coraz więcej fajnych sklepów znika (1) Niestety coraz mniejszy wybór sklepów, zniknęły już: Tatuum, Cubus, C &A,... Ania Wjazd/wyjazd z parkingu (1) Co za geniusz wymyślił wjazd i wyjazd z parkingu. Droga osób wjeżdżających... Mariusz
riviera (1) super,wiadomo bo w Gdyni.Bede tam w styczniu. chico Świetnie (1) Bardzo fajne centrum, miła obsługa, jest schludnie i duży wybór sklepów.... Ines Przyjemna Galeria (1) Bogata różnorodność, duża oferta sklepowa Stefone Fajne centrum (1) Riviera jest przyjemnym miejscem, kazdy znajdzie cos dla siebie. Super... Anita OKROPNE (2) Najgorsze centrum w jakim byłam , nie polecam mm Beznadzieja (1) Śmierdzi w toaletach. Brudno na podłodze przy wejściach. I jak zwykle brak... Iza Palarnie! (5) Niestety chyba zaczniemy unikać robienia zakupów w Rivierze, i to z bardzo... Merlot Super (1) Każdy znajdzie coś dla siebie. Mnóstwo sklepów . Trochę duże ale w sumie to... mama Okropna muzyka!!! (1) Samo Centrum nie jest złe, można tu znaleźć wszystko czego się szuka, ale... LilaStar Toalety (4) Ogólnie wszystko w porządku, ale proszę zwróćcie uwagę na jakoś dbania o... Agnieszka skandal Plac zabaw (1) Firma prowadząca plac zabaw dla dzieci skandaliczna ,personel nie... Radek SKANDAL!! (3) W dniu dzisiejszym będąc w godzinach popołudniowych odwiedziłam centrum... była klientka Najlepsze CH w Trójmieście (1) Zdecydowanie najlepsze miejsce na większe zakupy w Trójmieście. Każdy... Paula Dla osób, które mają pieniądze oraz czas. (1) W ciągu jednej 5-godzinnej sesji nie da się przejść wszystkich sklepów,... Paulina Trochę RiWJera (1) Trochę wiejska ta RiWJera. Mieszkam niedaleko i często robię zakupy w... Barbie Funkcjonalność parkingu... (4) Osoba odpowiedzialna za zaprojektowanie parkingu albo dostała robotę po... Sebastian Co za koszmarna muzyka (1) Muzyka w centrum nie zachęca do spędzania czasu ( trzeba szybko zrobić zakupy... klient