Opinia stałego klienta (1) Na minus - Siłownia jest nie za wielka, brak klimatyzacji a nawet... Rafał POLECAM (1) Jestem stałym klientem i jestem zadowolony z wyposażenia jak i z obsługi... Łukasz kosmiczne ceny!!! (1) Zrobiły się tu kosmiczne ceny od nowego roku. Nie takie ceny za taki poziom... Zuzia
czystość pod znakiem zapytania (1) To naprawdę fajny klub. Nowy, dobrze wyposażony. Mili i profesjonalni... Sylwia ZAJĘCIA Z MADZIĄ (1) Uwielbiam uczęszczać na zajęcia prowadzone przez Magdę, naprawdę wysoki... stała klientka O to chodziło (1) CS Południe jest miejscem którego szukałam. Idealnie dopasowanie ćwiczenia,... Gość Aga - opinia (1) Bardzo polecam CSP, ja uwilebiam tutaj przychodzic, a przychodzę już dwa lata... Aga Jedyny problem to umówienie sie na zajęcia. (1) Wszystko jest prawie Ok tylko aby tam sie dodzwonić i umówić granuczy z cudem... Mała Goraco polecam (1) Dobra obsluga, mila atmosfera, muzyka ktora wpada w ucho no i najwiekszy plus... Bart Pozdro dla chłopaków mięśniaków:))) (1) Polecam!!!! Podziwiam instruktorów siłowni gdyż mają dużą cierpliwość do... pulpecik BEZNADZIEJA - NIE POLECAM (1) Zupełnie niekonkurencyjny klub w trójmieście. Ceny wysokie, umiejętności i... Marzena Ania - opinia (1) Ja uczęszczam na cyclin (trening na rowerkach), zdecydowanie polecam, zajęcia... Ania hmm bowling (1) hmm ja właściwie chodzę tam tylkona bowling i bilard .... naprawde fajnie... Mauss gratulacje dla obsługi!!! (1) korzystałam z usług wielu takich obiektów ale tylko tu obsługa jest naprawde... ziom_al Justyna i Ala (1) Zajecia u Justyny i Ali sa zarabiste. Super zajecia, jak bylam u Ali na... Aśka KAROLINA ( OBSŁUGA ) I MAGDA ( INSTRUKTORKA ) THE RULES !!!! (1) Pogratulować WŁAŚCICIELOWI Klubu ; klimatu, obsługi a przede wszystkim doboru... DW A było tak fajnie (1) Szukałem takiego klubu ale po 3 miesiącach czar prysł. Sukces przerodził się... Janek Pablo - opinia (2) Mi tam sie bardzo poboda. Naprawde super że powstało takie centrum. Pablo Ann - opinia (1) Sala B dla zajec fitness zdecydowanie za mala dla takich celow. Jednoczesnie... Ann Agnieszka - opinia (1) Miło sympatycznie, bez " blachar" itepych osiłków ;) Agnieszka