Zajęcia baletowe dla dzieci - odradzam. (9) Nie polecam zajęć baletowych dla dzieci prowadzonych przez Panią Magdę. Jest... Agnieszka Bez rewelacji (1) Z klubu korzystałam przez miesiąc skuszona promocyjnym karnetem. Byłam raz na... Katarzyna Naprawdę obiektywna ocena (1) Z siłowni korzystam ok2 razy na tydzień z uwagi, że mam do niej dwa... Madzialena
Zumba (1) Wczoraj miałam okazje uczestniczyć w zajęciach zumby.i powiem... ROZCZAROWANA Anka - opinia (1) Zauważyłam, że odkąd nie ma bardzo miłej starszej od obecnej Pani... Anka SREDNIO (2) SILOWNIA MOZE I DOBRZE WYPOSAZONA, SREDNIE PODEJSCIE DO KLIENTA, TRENERZY... DOMINIKAA Co się dzieje ? (3) Dlaczego po kolei odchodzą najlepsi instruktorzy- Ala, Marta teraz Alina????... Aga Na tle trójmiejskich fitness klubów i siłowni - bardzo miernie (1) Największym problemem jest higiena i czystość - zarówno sprzętu, jak i... zniesmaczona Pochwała (2) Świetna kręgielnia, tania, z promocjami, miła atmosfera. Polecam wszystkim.... zebro Luz blus ubaw i relakx ;) (1) Kręgle są, usiąść można, atmosfera niespotykana!! Świeża muza. Jedyne co mi... BIGisJony gorąco polecam (1) Byłem z dziewczyną i byłem bardzo zadowolony. Miła atmosfera, fajna muza,... andrzej POLECAM!! (1) Zgadzam się z poniższymi opiniami co do kadry. Rzeczywiście profeska,... Iwonka Klimatyzacja (1) Ogólnie polecam ten klub. Niestety jest jedno poważne "ale" - brak... Stała klientka treningi! (1) Korzystam z usług obiektu jakiś czas, jestem zadowolona jeśli chodzi o... Ania mogło by być taniej... (1) poza tym ok, miejmy tylko nadzieję, że ceny przy najmniej nie urosną, choć... Szelus na pewno nie za tą cenę (1) podwyżka jaką zarządzili od nowego roku moim zdaniem miała na celu... ki z pozdrowieniami dla chłopaków ;) (2) Instruktorów trzech - ale to nie pech. Fajne z nich chłopaki i nie siedzą tam... yoyo78 PODWYŻKA CEN!!! (2) WITAM, JESTEM TZN BYŁAM STAŁĄ KLINTKĄ TEGO KLUBU, OGÓLNIE WSZYSTKIE... Kasia ex (1) CS Południe, dzięki swojej dogodnej lokalizacji, na brak klientów nie może z... eŁKa BOWLING (1) fajny klimat, świetna obsługa no i świetna zabawa polecam aga