Centrum Stomatologiczno-Implantologiczne

Stomatolodzy

Sopot, al. Niepodległości 670A

Wierna pacjentka - ocena (1) Bardzo profesjonalny i miły kontakt recepcji. Panie zawsze znajdą jakiś... Wierna pacjentka Ola - ocena (1) Bardzo niemiła obsługa recepcji. Już wolę dzwonić do przychodni NFZ. Ola Aneta Szafranek - opinia (1) Klinika Dijakiewicz- profesjonalna, czysta, nowoczesna z przemiłą obsługą w... Aneta Szafranek
zniszczone zęby a wydana fortuna (1) Niestety nie polecam. Do kliniki chodziłam od lat. Niestety od jakiegoś czasu... cierpiąca stomatolog Dijakiewicz (1) Witam, chciałbym bardzo podziękować Dr.Joannie Dijakiewicz za przywrócenie mi... Bożena .K SUPER STOMATOLOG (1) Jestem zadowoloną pacjentka Dr. Dijakiewicza od kilku lat jest niesamowicie... Małgosia. Profesjonalnie i bezboleśnie (1) Szczerze polecam Centrum Stomatologiczno- Implantologiczne Dijakiewicz, a w... Wierna pacjentka Pełen profesjonalizm ! (1) Najlepsza klinika w trójmieście zarówno pod względem profesjonalizmu lekarzy... Karolina Jola - opinia (1) Bardzo fajna atmosfera,lekarze przesympatyczni.Ceny przystępne leczymy się z... Jola Zawsze jestem zadowolony (1) Korzystam z usług tej Kliniki od kilku lat i zawsze jestem zadowolony. Dr... Marcin Rewelacyjne miejsce, świetni lekarze! (1) Witam, do dr Joanny Dijakiewicz trafiłam parę dni temu z bólem zęba. Mimo, iż... Mega zadowolona pacjentka