RÓWNIEŻ POLECAM (1) Jestem bardzo zadowolony z obsługi. Pani dr Rutkowska sprawnie usunęła moją... Piotr Polecam-profesjonalizm (1) Ja tez miałam usuwaną ósemkę u dr Rutkowskiej- 100% satysfacji. Nie... ola_h Polecam !!! (1) Polecam wszystkim, którzy boją się dentysty. Jeżeli ktoś ma zęba do... Ireneusz
meg - opinia (1) Wszystko super!! polecam ten gabinet! meg Rewelacja! (1) Ceny może nie są najniższe, ale za to ta obsługa... aż kipi serdecznością!!!... suszka Polecam (1) Obsługa fachowa, miła i bezstresowa. Chyba więcej nie trzeba wymagać od... Łukasz SUPER GABINET DLA TYCH CO SIĘ BARDZO BOJĄ POLECAM ! (1) POLECAM TEN GABINET ,zwłaszcza osobom które boją się bólu,stomatologa itd.NIC... Wdzięczna To jest Centrum z prawdziwego zdarzenia!!! (1) Polecam! Podejście do pacjentów jest miłe i sympatyczne a ceny niewygórowane!... halny m - opinia (1) bardzo nie miła obługa w recepcji. Pani wręcz krzyczała a potem się szybko... m Polecam!!! (1) Jestem stałą pacjentką Gdańskiego Centrum Stomatologicznego i jestem... Wdzięczna pacjentka!! Polecam (1) Polecam zwłaszcza Panią Doktor Julitę Barwińską, to uczciwy i bardzo dobry... wierny pacjent nie polecam (1) Po ostatnich dwóch wizytach w CS postanowiłam zmienić dentystę. Pierwszy... zniesmaczona ;-) Nie polecam! (1) Leczyłam zęby w centrum w ubiegłym roku.Teraz okazało się,że pod każdym... Asia