Beata - opinia (1) Do kliniki doktor Hanny trafiłam z polecenia mojej przyjaciółki. Chciałam... Beata Małgosia - opinia (1) Profesjonalnie prowadzona klinika, w której można poczuć się bezpiecznie.... Małgosia Małgosia - opinia (1) Profesjonalnie prowadzona klinika, w której można poczuć się bezpiecznie.... Małgosia
Danuta - opinia (1) Klinika nowoczesna duży wybór zabiegów, konkurencyjne ceny. Czułam się na... Danuta Kasia M. - opinia (1) Korzystałam z zabiegu redukcji zmarszczek toksyną botulinową i jestem bardzo... Kasia M. Malgorzata Dabrowska - opinia (1) Od 6 lat chodze na zabiegi w HB Med i nie dosc, ze zatrzymal sie dla mnie... Malgorzata Dabrowska Malgorzata Dabrowska - opinia (1) Od 6 lat chodze na zabiegi w HB Med i nie dosc, ze zatrzymal sie dla mnie... Malgorzata Dabrowska Malgorzata Dabrowska - opinia (1) Od 6 lat chodze na zabiegi w HB Med i nie dosc, ze zatrzymal sie dla mnie... Malgorzata Dabrowska Ola - opinia (1) Jestem po liftingu wolumetrycznym u pani dr Hanny Olszewskiej. pomimo moich... Ola Zabieg ultracontour (1) Właśnie skończyłam serię (6 zabiegów) ultracontour na brzuch + zabieg... Anna P. Bardzo polecam (1) Miałam wypełniane usta przed panią dr Hannę Olszewską. Jestem bardzo... Agnieszka Wspaniałe miejsce (1) Pani dr Hanna Olszewska to prawdziwa profesjonalistka z ogromnym... Joanna Młynkowska Szczerze polecam! (1) Bardzo bałam się zabiegów inwazyjnych dlatego długo zwlekałam z podjęciem... Małgorzata Cielecka Można zaufać (1) Do kliniki zgłosiłem się w celu usunięcia naczynek. Miejsca nie znałem, więc... Wiktor Miejsce godne polecenia! (2) Miesiąc temu skorzystałam z usług kliniki. Zależało mi na odmłodzeniu twarzy... Stella Profesjonalnie! (1) W klinice panuje miła i serdeczna atmosfera. Zabiegi są profesjonalne a ceny... MałaCzarna Usuwanie blizny po oparzeniu (1) Witam, postanowiłam sie podzielić opinia na temat zabiegu w tej Klinice.... Anna D. Warto skorzystać (1) Była to moja pierwsza wizyta w tym miejscu. Nie wiedziałam czego się mogę... Magdalena_Z Polecam! (1) Cudowna atmosfera, piękne wnętrze, indywidualne podejście do klienta,... Dorota Nowak CENTRUM GODNE POLECENIA (1) Poznałam to miejsce 4 lata temu , żartobliwie pisząc pokochałam , nikt i nic... BARBARA