Ceny mieszkań w 3 city wyższe niż w "warszafce"

Jadąc wczoraj samochodem w radio mówili o bańce spekulacyjnej cen mieszkań i nieruchomości na rynku w Polsce , ranking przebija trójmiasto tez słyszeliście ta audycję?
Ceny w Hiszpan i Niemczech również są niższe niż w Polsce- ciekawe kiedy u nas ta nadmuchana bańka pęknie? ja obstawiam 1.5 roku a wy? a może w ogóle? ale wszystkie znaki na ziemi i niebie mówią że coś się niezbyt ciekawego może wydażyć
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Ceny mieszkań w 3 city wyższe niż w "warszafce"

ta bańka ma grube ścianki, więc tak szybko nie pęknie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bo WAWA to tylko mała wioska za 3City.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

A dlaczego uważasz, że w Polsce ceny mieszkań są wysokie? Moja siostra poszła za mężem do Wrocławia, tam żyje i pracuje. Dwa miesiące temu wspólnie z mężem kupiła mieszkanie od dewelopera - https://vantage-sa.pl , moim zdaniem trafiła w dziesiątkę. Mieszkanie wygodne, komfortowe, o dużych możliwościach aranżacyjno-technicznych, nowoczesne i na swój sposób kameralne.
Plusem są też dobrze zagospodarowane tereny wokół budynku oraz bliskie sąsiedztwo zieleni miejskiej. Cisza, spokój - czy można chcieć czegoś więcej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

Gdzie kupić mieszkanie?? (31 odpowiedzi)

Chciałabym kupić mieszkanie w Gdańsku.. Które dzielnice polecacie, a które odradzacie i...

dom: kupić od dewelopera czy samemu się budować? (20 odpowiedzi)

Tak się zastanawiam - jaka opcja lepsza? Dodam, że nie mamy działki więc najpierw trzebaby było...