Chamskie babsko na drodze

Temat dostępny też na forum: Motoryzacja
Nieserdecznie pozdrawiam kobietę koło 40 stki bardzo przy kości, (typowy tucznik rodem z mcdonaldsa), która zajechała mi dzisiaj drogę i w niewybrednych gestach powiedziała co o mnie myśli (środkowy palec i ozor). Nie bardzo wiem dlaczego w każdym razie przepisów ruchu drogowego ta kobieta nie zna na pewno. PS. przy pokazywaniu mi środkowego palca obnażyła Pani bardzo zaniedbane paznokcie (współczuję mężowi) ale żeby pokazywać krowi ozor? (swoją drogą obrzydliwy) : ) Mieszkańcy Trójmiasta ich buta, chamstwo i arogancja na drogach chyba nigdy mnie nie przestaną zadziwiać.

Pozdrawiam Nieserdecznie

Kierowca białego Fiata Fiorino
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jakim autem jechała i gdzie ją spotkałeś?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

jaka sytuacja?/ bo może to kierowca fiata nie zna przepisów... jeżeli zajechała drogę - to była przed fiatem - zatem jak było widać wystawiony język tak dokładnie opisany??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Мандат (3 odpowiedzi)

Witam, chcę wiedzieć, jaki procent jest doliczany do mandatu za parkowanie. Niedawno przypomniało...

Automatyczne skrzynie biegów seriws (4 odpowiedzi)

Dzień dobry mieszkańcy. Chciałbym zapytać czy w Trójmieście jest jakiś godny polecenia mechanik...

[Gdzie?] Uzywane auto w miare uczciwie? (25 odpowiedzi)

Szukam uczciwego salonu w Trójmieście, gdzie mozna kupic uzywane auto i zostawic w rozliczeniu...