Anna - opinia (1) chatanowa to fantastyczni ludzie, otwarci na pomysły. Przygotowali dla mnie... Anna Paweł Migocki - opinia (2) Mieszkanie po rodzicach do kapitalnego remontu. Zgłosiłem się do Chatanowy po... Paweł Migocki Piotr - opinia (1) Jeżeli szukasz inspiracji do wymarzonego wnętrza z ręką na sercu zawsze... Piotr
Marek - opinia (1) Zaprojektowali, wykonali. Sprawnie projekt z nadzorem i pełną obsługą... Marek Jagoda - opinia (1) Współpraca z firmą Chatanowa to niesamowita przyjemność. Powierzyłam do... Jagoda Iza i Mariusz - opinia (1) Fajni ludzie z fajnymi pomysłami. Kraetywność powyżej skali :) Funkcjonalność... Iza i Mariusz Daria Bryl - opinia (1) Super pracownia i super ekipy. Bardzo chcę pochwalić wszystkie ekipy... Daria Bryl Małgorzata Rubartowska - opinia (1) Z całego serca polecamy. Nasze stare lokum wygląda zupełnie jak nowe. Duża... Małgorzata Rubartowska Maciej - opinia (1) Projekt mieszkania jak i proces realizacji na najwyższym poziomie. Wszystko... Maciej projekt i realizacja kuchni (1) Zamówiliśmy projekt kuchni i wykonanie. Chwilę trzeba było poczekać. Za to... Ania i Piotr Projekt i remont (1) Dziękuję za sprawnie przeprowadzony remont kuchni i jadalni oraz dużą pomoc... Joanna z Gdańska