Chatka Przedszkolaka

Przedszkola

Gdynia, Oliwkowa 10

Mama Przedszkolaka - opinia (2) Bezpieczna przystań dla mojego dziecka. Polecam z całego serca to miejsce. W... Mama Przedszkolaka Mama z grupy tygrysków - ocena (1) Bardzo profesjonalne podejście do każdego przedszkolaczka. Panie są... Mama z grupy tygrysków Zadowolona mama - opinia (1) Z całego serca polecam Chatkę Przedszkolaka. Przez rok uczęszczania do... Zadowolona mama
Maria Kr. - opinia (1) Z całego serca polecam to miejsce. Córka chodzi z radością każdego dnia.... Maria Kr. Mama - opinia (1) Ogólnie nie polecam, dzieci w okresie jesienno-zimowym bardzo rzadko wychodzą... Mama bardzo dobre przedszkole (1) dużo ciekawych zajęć dodatkowych, wspaniała kadra a przede wszystkim miejsce... Ania Świetne przedszkole (1) Moje dzieci same wybrały sobie to przedszkole po obejrzeniu kilku i chodzą... Maciek Po prostu super! (1) Bez ogródek i wazeliniarstwa mogę polecić to przedszkole. Moja córka bardzo... Tata mama Adasia - opinia (1) Przedszkole prowadzone profesjonalnie, z niezwykłym zaangażowaniem, z... mama Adasia Panie przedszkolanki to podstawa (1) Panie przedszkolanki mają właściwe podejście do dzieci, są pomysłowe,... Katarzyna Targowska Polecam! (1) Moj synek bardzo polubil to przedszkole, co moge uznac za duze osiagniecie.... Jola