Chatka Puchatka

Przedszkola

Gdynia, Stanisławy Fleszarowej-Muskat 1

Iza - ocena (1) Polecam! Bardzo dobra opieka, super wycieczki, dużo atrakcji. Dziecko... Iza Maria - ocena (1) Najlepsze przedszkole na świecie! Mój syn jest zachwycony, nie chce wracać do... Maria Ilona - ocena (1) Moja córka uczęszczała do Chatki Puchatka przez 4 lata i bardzo trudno nam... Ilona
Maciej F - ocena (1) To było wielkie szczęście dla nas i dla naszych pociech trafić do Chatki... Maciej F mama Agnieszka - ocena (1) Moje córki do dziś wspominają przedszkole Chatka Puchatka. Wycieczki, pyszne... mama Agnieszka Babcia - ocena (1) Przedszkole Chatka Puchatka było dla mojej wnuczki miejscem,z którego nie... Babcia Iwona - ocena (1) Pełen profesjonalizm, zawsze uśmiechnięte panie, bardzo dużo zajęć poza... Iwona Weronika Krause - ocena (1) Cudowna i profesjonalna kadra, bardzo dużo interesujących i rozwijających... Weronika Krause Anna - ocena (1) Duża różnorodność zajęć dla dzieciaków, bardzo miłe i zaangażowane Panie... Anna Szymon - ocena (1) Polecam,super przedszkole, profesjonalna kadra, różnorodność zajęć. Dzieciaki... Szymon Zadowolona mama - ocena (1) Przeglądając opinie natrafiłam na komentarz dotyczący soków. Dotyczy on chyba... Zadowolona mama Marta - ocena (1) Oczywiście! Oto propozycja: "Jako ciocia Agatki, chciałabym wyrazić ogromną... Marta Olga - ocena (1) Chatka Puchatka to wspaniała kadra oraz przestrzeń dla dzieci. Ciocie są... Olga Natalia Kasprzak - ocena (1) Serdecznie polecam to przedszkole. Dwójka moich dzieci uczęszcza do różnych... Natalia Kasprzak Beata - ocena (1) Polecam serdecznie! Dzieci zaopiekowane, super zajęcia dodatkowe, Pani... Beata Tata zadowolonej córki - ocena (1) Super przedszkole z super kadrą, dużo ciekawych zajęć oraz dużo fajnych... Tata zadowolonej córki Lidka - ocena (1) Polecam z całego serca! Wspaniala atmosfera, i pełen profesjonalizm! Lidka Tata zadowolonego dziecka - ocena (1) Super przedszkole z dużą ilością dodatkowych zajęć, cała kadra zaangażowana... Tata zadowolonego dziecka W. - opinia (1) Synek chodzi przedszkola z dużym entuzjazmem, więc to chyba wystarczająco... W. Ania - opinia (1) Wspaniałe przedszkole z cudownymi paniami i świetną panią dyrektor! Mnóstwo... Ania