Chlebostacja

Cukiernie i piekarnie

Gdynia, Stefana Żeromskiego 23

Gabryśka - ocena (1) Wspaniałe , wyjątkowe pieczywo . Specjalnie pokonuję kilkanaście kilometrów... Gabryśka Alicja - ocena (1) Przepyszne ciabatty, chleby, słodkie wypieki Alicja Krystyna - ocena (1) super piekarnia Krystyna
Barbara - ocena (1) Przepyszny chleb i ciastka, Niestety drogo, ale za jakość trzeba zapłacić Barbara J. - ocena (1) nr 1 w Gdyni, pyszne, pożywne, idealny skład J. Wojtek - ocena (1) Długo szukałem w Trójmieście chleba, który by mi odpowiadał. Znalazłem taki w... Wojtek Ewa - ocena (1) aromatyczny, pachnący, autorskie smaki, super chleb Ewa ss - opinia (1) Za dobry chleb trzeba odpowiednio zapłacić. Uwielbiam! Kupuję w Jadłostajni... ss Jacek - opinia (1) Cały asortyment jest wytwarzany z naturalnych składników. Od czasu, kiedy... Jacek K. - opinia (1) Pieczywo smaczne, ale drogie. Bardzo pyszne pieczywo tzw. maślane. K. Natalia - opinia (1) Cudowne pieczywo. Nigdy w życiu takiego nie jadłam. Jak chleb to tylko z... Natalia Paciak - opinia (1) Absolutnie fenomenalne miejsce. Pyszne wypieki, przemiła obsługa i ten... Paciak KP - opinia (1) Przepyszne słodkości i prawdziwy rzemieślniczy chleb wyrabiany z pasją ,... KP