Chochla

Bary Jedzenie na wynos

Gdańsk, Jana Kilińskiego 9

Michu - opinia (1) Pysznie, oryginalnie i szybko. Polecam. Michu Pol - opinia (2) Niestety . odkąd nie spożywam zup czuje się lżejszy , coś zupy nie do końca... Pol Dominik - opinia (1) Pierwsi, najlepsi i jedyni w swoim rodzaju. Uwielbiamy Chochlę i polecam... Dominik
Julia - opinia (1) Zupki bardzo smaczne, miła obsługa, ładny wystrój. polecam. Julia julson - opinia (1) Najlepsze chili con carne w mieście. Oby się nigdy nie zamkneli!!! julson A - opinia (2) Nie polecam, jedzenie bez smaku A Rafał - opinia (1) Byłem jest bardzo ładnie i polecam tom restauracjie Rafał wrzeszczanka - opinia (1) w Chochli jadam regularnie, do niedawna zupki mi bardzo smakowały. Niestety... wrzeszczanka + (1) Mały lokalik, położony nieco na uboczu przez co jest ciszej w ogródku letnim.... Ola Generalnie ok. (1) Zupa jak zupa. Bez szalu. Smacznie ale troche drogo Popołudniowa pomyłka (2) Byliśmy ze znajomymi kilkanaście minut przed zamknięciem - "w tygodniu" , a... Adam Mniam mniam (1) Uwielbiam Was Chochlo! Ratujecie świeżymi, gorącymi zupkami kiedy samej nie... mała MI Miejscowy (2) Szału nie ma , nie ma w menu typowych polskich zup, jadłem orientalny gulasz... wrzeszczanin coś innego niż burger. (1) Sycące, niedrogie, smaczne, przyjemnie i miło. maks Serowa i Chili con carne (1) Bardzo dobre zupy, duzy wybór dodatków, miła obsługa i otwartość. Czy wejdę o... Jarekk Trafiła w moje gusta - zdecydowanie (1) Jako studentka nie często biegam po restauracjach, głównie ze względu na... Gdańszczanka Jest OK z małym ale.. (1) Byłem z żoną, mi smakowało, żonie mniej, ogólne wrażenia pozytywne, fajny... gość Polecam (1) Bardzo fajne miejsce, zupa tajska najlepsza jaką jadłem :) niron