Polecam! Sprawnie, szybko i bezpiecznie. (1) Pozdrawiam Panią Małgosię! Sprzedawaliśmy z mężem mieszkanie rodziców.... Marietta Dobra, szybka i skuteczna praca. (1) Dobra, szybka i skuteczna praca. Wielkie podziękowanie agentki pani Alicji za... Oleksandr Zhorniak Rewelacja (1) Rewelacyjna współpraca, dobry kontakt i szybkie załatwienie formalności, brak... Agata J.
... (1) Pełen profesjonalizm, życzliwość, cierpliwość i doradztwo. Zamieszczane... Alicja Godne polecenia!!!! Jezeli wszyscy pracuja tak jak P.Alicja :) (1) Jestesmy bardzo zadowoleni zarówno z mieszkania jakie wynajelismy poprzez... Roza Eysymontt Profesjonalna "opieka" klientem (1) Nic dodac nic uja. Sedecznie polecam pania Malgorzate Kowalik ktöra zajmuje... Beata Profesjonalnie i miło (1) Serdecznie polecam agencję " Cichy Port", szczególnie Panią Alicję Stuchlik,... Dariusz Profesjonalizm i skuteczne doradztwo (1) Bardzo dobra wspolpraca z ta agencja. Reaktywnosc, skuteczne porady dotyczace... Barbara Serdecznie polecam !!! (1) Super obsługa, panie bardzo miłe i pomocne. Nie mieszkam w Pl, wynajmuję... Beata Serdecznie polecam! (1) Polecam biuro Cichy Port, a zwłaszcza Panią Alicję Stuchlik, z którą bardzo... Paweł K. Aleksandra - opinia (1) Bardzo miła obsługa. Pomoc od poczatku do końca. dziękuję zwłaszcza pani Ali... Aleksandra Pani Basia (1) Polecam z całego serca to biuro, a w szczególności młodą Panią Pośrednik,... Barbara Znakomite biuro (1) Bardzo miła obsługa, usługi na najwyższym poziomie. Biuro pomogło mi w... gość Serdecznie polecam! (1) Serdecznie polecam CICHY PORT, profesjonalna i sympatyczna obsługa. Szukałam... Magda Cichy Port (1) Bardzo dobra współpraca- na 6, Pani Alicja, pośredniczka w biurze... Iwona Lisiecka POLECAM (1) Biuro bardzo profesjonalne i nastawione na zadowolenie klienta. Panie mają... Beata Adanm obecnie z Wawy - opinia (1) Napisałem już w innym miejscu na forum na tym portalu, więc tutaj zacytuję... Adanm obecnie z Wawy Agencja agencji nierówna (1) Skorzystałem przez przypadek, ale sie nie zawiodłem. Na początku szukałem... Janek