Oliwia Jelińska - ocena (1) Bardzo polecam ^^ Szczególnie Panią Izę, która jest gotowa do pomocy o... Oliwia Jelińska Lukasz - ocena (1) Bardzo profesjonalne doradztwo, kompleksowa obsługa klienta, bardzo dobry... Lukasz Paula - ocena (1) Serdecznie polecam biuro nieruchomości A zwłaszcza Panią Ize jak nazwa mówi... Paula
MM - ocena (1) Współpracowałem z Panią Izą i z Panem Piotrem przy sprzedaży nieruchomości i... MM N&G - ocena (1) Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni że trafiliśmy na tą firmę"Ciepło... N&G Damian Toporski - opinia (1) Bardzo polecam Biuro Nieruchomości "Ciepło-Miło". W szczególności bardzo... Damian Toporski Natalia Kiszczuk - opinia (1) Polecam Ciepło Miło Nieruchomości z całego serca! Pani Angelika Witecka to... Natalia Kiszczuk Beata - opinia (1) I had a pleasure to be assisted by Iza Mucharska in the sale of my apartment... Beata Agnieszka - opinia (1) Doradztwo i obsługa na wysokim poziomie. Pełny profesjonalizm, sumienność,... Agnieszka Anna Jan - opinia (1) Szukaliśmy idealnego mieszkania dla siebie i znaleźliśmy dzięki Ciepło Miło... Anna Jan Marcin Pawłowski - opinia (1) Szukaliśmy idealnego mieszkania dla siebie i znaleźliśmy dzięki Ciepło Miło... Marcin Pawłowski Agnieszka - opinia (1) Niesamowita! Nieowyobrażalna! Poziom usługi absolutnie przerósł moje... Agnieszka Jolanta M. - opinia (1) Pełen profesjonalizm i zaangażowanie . Pani Iza w pełni spełnia moje... Jolanta M. Patrycja - opinia (1) Usługi CMN są na najwyższym poziomie. zostały spełnione nasze oczekiwania.... Patrycja Barbara i Janusz - opinia (1) Pełen profesjonalizm,zaangażowanie,kultura osobista rzadko dzisiaj... Barbara i Janusz Ola - opinia (1) Pełen profesjonalizm. Duże zaangażowanie, szybko i sprawnie. Pani Iza... Ola Sabina Ł. - opinia (1) CMN pomogło nam w sprzedaży mieszkania w Gdyni. Było sprawnie i szybko.... Sabina Ł. Judyta - opinia (1) Współpracę z p.Izą nawiązaliśmy podczas sprzedaży oraz kupna mieszkania -... Judyta Niezadowolony - opinia (1) Totalnie nie polecam. pani Iza może i ok, ale dla osób mało wymagających,... Niezadowolony Ada i Mateusz - opinia (1) Mieliśmy przyjemność współpracować z panią Iza Mucharską i jesteśmy z tej... Ada i Mateusz