Cinema1

Kina

Gdańsk, Franciszka Schuberta 102A

Dorota - ocena (1) Zawsze filmy na czasie, w kinie czysto, klimatyzacja, fotele dla vipów.... Dorota Mama alergika - ocena (1) Pani Kierownik Julia pomogła spełnić marzenia dziecku które ma alergię... Mama alergika Angelika - opinia (1) Najwygodniejsze fotele, brak tłumów - najlepsze kino. Angelika
Kamila - opinia (1) Na ostatnią chwilę odwołują seanse. Więcej nie wrócę do tego kina. Polecam... Kamila Tom - opinia (1) Kino jest bardzo fajne, jeżeli chodzi o obiekt, ma też dobrą ofertę filmów i... Tom Kacper - opinia (1) To moje ulubione kino. Wygodne fotele, dobre ceny Kacper Rozczarowany widz - opinia (1) Dzisiaj byłam w kinie na filmie Solid Gold. Godziny seansów nietrafione... Rozczarowany widz superkino (1) Bardzo ladne kino w dogodnym polozeniu dla ieszkancow gdanska-poludnie. kinomanka Nie dla dzieci z alergiami (1) Wybraliśmy się do kina z własnym popcornem dla córki która jest chora na... Weronika Ok (1) Wszystko ok, kino fajne, tylko dość słaby repertuar w porównaniu do... A Polecam serdecznie (1) Jak w temacie. Wysoki standard, dobry dźwięk, ciekawy repertuar. Pat Napoje (1) Jestem rozczarowana brakiem informacji o zakazie wnoszenia napojów.... zal