Daria - opinia (1) Super jakość i duży wybór. Meble są funkcjonalne i idealnie dopasowane:) Daria Halszka - opinia (1) Bardzo inspirujące miejsce. Polecam wszystkim będącym na etapie remontowania... Halszka Mariusz - opinia (1) Warto odwiedzić, duży wybór mebli w jednym miejscu. Szczególnie polecam... Mariusz
Musisz tam być jeśli urządzasz swoją przestrzeń. (1) Zaprojektują, doradzą. Warto!! Adam uwaga na parking w niedzielę (1) Uwaga na parking w niedzielę!!!operator EuroPark,stosuje metodę lotnych... gregor Odradzam każdemu, (1) chciałem umeblować całe mieszkanie i z żoną około godziny 18 obszedłem... Tomasz Polecam zakupy (1) Dzisiaj zakupiłam oświetlenie w firmie Rad-Pol, która znajduje się w City... Jadwiga Piękne wnętrze (1) Piękna stylowa galeria. Można znaleźć wszystko do wykończenia i wyposażenia... Ania G sklepy meblowe (1) galeria nowoczesna wiele sklepów w jednym miejscu wreszcie bogata oferta... klient Galeria na miarę naszych czasów (1) CIekawa alternatywa dla pokolenia IKEA. Produkty premium, ale jest także JYSK... Krzysztof G Świetna alternatywa dla IKEA w Trójmieście! (1) City Meble to idealne miejsce dla tych, którzy kupili mieszkanie lub planują... Dominika Aranżujesz mieszkanie? To miejsce dla Ciebie (1) Tu znajdziesz wiele ciekawych propozycji do aranżacji wnętrz. Niektóre meble... PK godne polecenia miejsce (1) Bardzo bogaty asortyment, wszystko potrzebne do wyposażenia domu w jednym... Ada Najlepsza Galeria Wnętrz na Pomorzu (1) Bardzo duży wybór mebli, dodatków, podłóg i wszystkiego co jest potrzebne do... Marek 5 (1) Przyjemna atmosfera, wyborny asortyment oraz uczta dla oka estety. Polecam to... Gepetto ponuro i drogo (1) W okresie jesienno/depresyjnym nie polecam tego miejsca.., ale tak na serio,... Mati uwaga na salon Mebli Vessen VESSEN VESSEN VESSEN (2) Uwaga na salon mebli VESSEN w gdańsku ul Grunwaldzka 211 Zamówiłem kanapę... klient