City Plus Taxi

Taxi

Gdynia, Stryjska 24

kingaikli - opinia (1) Skorzystałam z tej strony https://taxi-24.com.pl/, bardzo wygodnie, szybko i... kingaikli Antoni - opinia (1) Wszystko ok, dziwią mnie nieżyczliwe wpisy . Polecam serdecznie Antoni City taxi (1) Ogólnie słabo..obsługa telefoniczna....Nie ogarnięta...wręcz nie... Magda
Nieaktualne informacje !!! (3) Niestety podane tutaj informacje są nieaktualne - stawki za przejazd poza... Sebastian Drogo i długi czas oczekiwania !! (2) Zbyt długi czas oczekiwania na kierowce i ceny też potrafią zabić :( Maciak Bardzo zle (1) Czekałem ,czekałem ,sam musiałem pytać centrali kiedy przyjedzie taxi,potem... Rafał To mój jedyny raz w tej korporacji (1) Drogo. Dopłaty za wszystko. Jakoś kilometrówka wychodzi inaczej jak z mapy na... Pawel Polecam wszystkim (1) Niezmiennie najlepsi na rynku, od 10 lat korzystam z ich usług. Zawsze na... Jolanta REWELACJA!!!! (1) Zadzwoniłam do City Plus bo inna firma nie miała auta na czas, 2 minuty byli... Monika Najlepsza firma taxi w Trójmieście (1) Korzystam z usług tej firmy od lat i niezmiennie są najtańsi, przemili... Zadowolona szybko szybko (0) polecam, mili fajni i szybcy kierowcy adrian456 polecam (1) poleacm ta firme :) szybko przyjeżdzają i zawsze szybko dowożą mnie na miejsce iwona Tanie Taxi (2) Teraz gdy wszystkie korporacje w Gdyni,Rumi,Redzie i Wejherowie podniosły... Krzysiek Fajne haslo (1) Skorzystałem z usług tej firmy i muszę przyznać ,ze super hasło Taniej tylko... Grzegorz Polecam (1) Korzystam od lat i cieszę się, że cena jest stała i tania. Mieszkam w Redzie... Darek Niepełnosprawni z City Plus Taxi (1) Jestem osobą z ograniczoną sprawnością ruchową, znajomi polecili mi City Plus... Magdalena Mati (1) Jeżdziłem już różnymi firmami taxi , w tej nareszcie cena jest bardzo dobra a... Mati Taksówki śmierdzące i brudne w środku !!! (1) Firmę wybierałam od lat, ale niestety zmuszona jestem zrezygnować, bo jakość... asiawek NIE POLECAM KREMOWEGO PASSATA TESCO GDYNIA (3) BARDZO NIEMIŁY PAN KTÓRY CZĘSTO STOI POD TESCO DĄBROWA.NIE POMAGA ZAPAKOWAĆ... GOSIA Najgorsza trójmiejska firemka Taxi (1) śmierdzące wnętrze taxi trevor