Ciucholand Nowy

Odzież używana

Gdynia, Chwaszczyńska 21

Justyna - ocena (1) Dawno nie spotkałam się z tak nieżyczliwą obsługą. Pierwszy i ostatni raz... Justyna Elwira - ocena (1) Duża różnorodność towaru, przestępne ceny oraz miła obsługa. Elwira Agatka - ocena (1) Bardzo miła obsługa, panie zawsze doradzą i zawsze znajdę coś dla siebie Agatka
JestemFanką - ocena (1) Co to za super sklep! Fantastyczne modne rzeczy i totalnie wszystko tam jest... JestemFanką Kalina - ocena (1) Jestem bardzo zadowolona z zakupów w tym lumpku. Byłam dziś pierwszy raz ale... Kalina Olena - ocena (1) Super sklep! Dobre niedrogie ubrania, uprzejmi sprzedawcy! Olena Klientka - ocena (1) Miła obsługa. Codziennie nowa dostawa towaru. Każdy znajdzie coś dla siebie. Klientka Hania - ocena (1) Super odzież . Dobra cena . Super obsługa ️ Hania Pati - ocena (1) Przychodzę codziennie do tego ciucholandu , zawsze coś dla siebie znajdę w... Pati Stan - ocena (1) Super ciuchy w dobrej cenie Stan Wojtuś - ocena (1) Super sklep. Ubrania dobrej jakości i odświeżone. Fajne ceny. Wojtuś Sylwia - opinia (1) Jesteśmy bardzo zadowolone z dzisiejszych zakupów. Udało nam się kupić super... Sylwia Ola_85 - opinia (1) Lubię tam zaglądać. Panie bardzo miłe i pomocne. Zawsze znajdę coś dla siebie... Ola_85 Lala - opinia (1) Nie polecam, ubrania jednego dnia jako nowy towar, kolejny - 30 %, zaś... Lala