Marek, Ewa, Oskar i Marta - opinia (1) Kawa i sernik wyśmienite! Nareszcie mogę napić się porządnej kawy ( flat... Marek, Ewa, Oskar i Marta Byłam i było ok. (1) Trafiłam tam przez przypadek , gdyż moje dziecko chciało siusiu. Ale głupio... kamia Wszystko fajnie, ale.... (1) Mozna powiedziec ze jestesmy z moim synkiem stalymi klientami w Ciuciubabce.... Baba
Bardzo słabo (1) Byliśmy tam z żoną i dzieckiem i bardzo się rozczarowaliśmy. Brudno, jedzenie... Janek Bardzo brudno (1) Witam, wybralam to miesjce na spotkanie z dziecmi, gdyz reklamowane jest jako... atosia Polecamy (1) Urządziliśmy w Ciuciu Babce przyjęcie urodzinowe dla naszego synka. Wszystko... Ania Djsosoblack - opinia (1) Wszystko fajnie, ale w środku brudno. W kąciku dla dzieci nie zamiatana... Djsosoblack Nie polecam (2) Zarezerwowałam termin na roczek mojej córki, wybrałam tort i przekąski, które... Olga Smacznie i klimatycznie (1) Przyjemne miejsce z klimatem dla dzieciaków. Synek zniknął w kąciku zajęty... Iwona Kawiarnia i miejsce przyjazne Dzieciom? (3) Trafiliśmy na warsztaty: piękną być albo piękna i bestia, czy coś w tym... whiski Kosmiczne ceny (1) Miejsce ma fajny klimat, przyjazny wystrój, można się tam poczuć bardzo... Gosia wyproszone z dziećmi z miejsca dla dzieci? (1) Ostatnio umówiłyśmy się z koleżankami i z dziećmi na kawę do wydawałoby się... umparara Fajnie, ale w kosmos drogo (1) Jedziemy do Ciuciubabki! Dziecko zobaczy nowe miejsce i pobawi się innymi... Krzysztof miłe zaskoczenie (1) To z pewnością jedna z najlepszych kawiarni w Gdyni. Jest klimatycznie,... Jan Burzyński Miłe zaskoczenie (1) Takich miejsc powinno być więcej. Duży kącik dla dzieci z wieloma zabawkami,... AB Niestety rozczarowanie (1) Smak oj słabizna tarta cytrynowa gorzka nie cytrynowa sernik tradycyjny suchy... Dzik