Wiola i Jacek z Babich Dołów - opinia (1) Jeśli ktoś zastanawia się gdzie zamówić meble kuchenne to z czystym sumieniem... Wiola i Jacek z Babich Dołów Tomasz Płuciennik - opinia (1) Zamówiliśmy meble kuchenne. Od samego początku pracownicy tej firmy... Tomasz Płuciennik Marta - opinia (1) Pracownicy firmy Classic Meble z Kosakowa zaprojektowali, wykonali i... Marta
Ania z Redy - opinia (1) Dziękuję za profesjonalną usługę; zamówiłam zabudowę do całego mieszkania,... Ania z Redy Grażyna - opinia (1) Kuchnia wykonana na najwyższym poziomie. Projekt pani Aurelii doskonały, rady... Grażyna Grzegorz - opinia (1) Fantastyczna realizacja. Projekt zgodny z oczekiwaniami. Doskonali stolarze... Grzegorz Joanna G - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z zabudowy kuchennej. To już kolejna realizacja... Joanna G Mirek - opinia (1) Duży wybór materiałów, w zależności od preferencji klienta, firma jest w... Mirek Natalia M. - opinia (1) Polecam salon - profesjonalne podejście do klienta, terminowość, niezawodna... Natalia M. Gosia - opinia (2) Polecam firmę Classic Meble. Piękny projekt, sprawny montaż, wszystko na czas... Gosia Meble kuchenne (5) Polecam firmę Classic Meble w Kosakowie. Profesjonalne podejście do klienta,... Kasia POLECAMY (1) Polecam gorąco. Począwszy od projektu, w którym Pani Aurelia uwzględniła... DOROTA Nie polecam (1) Nie polecam szczegolnie projektantki mebli. Badziew Gd Profesjonaliści, b. miła obsługa i doradztwo (1) Z czystym sumieniem można polecić tę firmę każdemu kto chce coś zmienić ,ale... Lucyna Zadowolony klient (1) Z czystym sumieniem mogę polecić salon jak również pracę montażystów którzy... Kris polecam (1) Firma Classic Meble potrafi porzadnie zaaranzowac mieszkanie. Jestem... Aniulka Salon Godny Polecenia:) (1) Ja również byłam klientką Firmy VERO MEBEL zamówiłam u nich narożnik, z... Amelia Jedno "ale" (1) Obsługa rzeczywiście super, ale po czasie "szydło wyszłoi z worka"... Mebel... Rozczarowany klient Obsługa - REWELACJA... (1) Faktycznie słowa reklamujące salon sprawdzają się w 100%! Przede wszystkim... W