Klientka - opinia (1) Fajna, nowoczesna placówka. Ludzie z pasją i pozytywnym nastawieniem, którzy... Klientka Anna - opinia (1) Chodziłam na zabiegi przez kilka miesięcy i pani kosmetolog Marta... Anna E. - opinia (1) Polecam zabiegi w tej klinice, w końcu znalazłem coś, co działa na trądzik... E.
Magda - opinia (1) 2. Chodziłam na zabiegi Pologen Legend i mój cellulit znacznie się... Magda Daniel - opinia (1) Miły personel, przejrzysty cennik, punktualność i dbałość o standardy... Daniel Ania K - opinia (1) Jestem po 4 zabiegach i moja skóra wygląda o niebo lepiej. Ania K Ewelina - opinia (1) Miałam robiony laser na popękane naczynka. Po kilku wizytach faktycznie widać... Ewelina Alicja - opinia (1) Całkiem przystępne ceny, jak na taką jakość usług. Nie mam żadnych uwag,... Alicja Paulina - opinia (1) Są na rynku od lat, cieszą się bardzo dobrą opinią, a mimo to ciągle się... Paulina Laura - opinia (1) Duża, ładna klinika w dobrej lokalizacji. Ceny jak wszędzie. Kadra... Laura Angelika - opinia (1) Byłam na kilku różnych zabiegach. Wszystkie panie bardzo uprzejme i znające... Angelika Daria - opinia (1) Lubię tę klinikę, wracam od czasu do czasu, jak jest jakiś nowy zabieg w... Daria Anna - opinia (1) Po prostu specjaliści godni zaufania. Zaczynają od konsultacji, wszystko... Anna Depilacja laserowa Gdynia Vectus (1) wszystko ok, polecam! Piotr Depilacja laserowa w Gdyni - SUPER (1) Serdecznie pozrowienia dla pań z gabinetu w Gdyni. Depilacja laserowa tym... Elwira