Iza - ocena (1) to już moja kolejna wizyta w gabinecie i kolejna pani kosmetolożka i za... Iza Marta Jabłońska - ocena (1) To moja pierwsza wizyta w klinice kosmetycznej w Gdańsku i na szczęście... Marta Jabłońska Danuta - ocena (1) Jestem świeżo po zabiegu. Klinika ładna i schludna, obsługa bardzo miła,... Danuta
Hanna - ocena (1) To była dopiero moja pierwsza wizyta, ale już teraz wiem, że wrócę na... Hanna Kasienka - ocena (1) Mialam nakladany Piruvex juz jakis czas temu ale teraz po czasie jestem w... Kasienka Agnieszka K. - ocena (1) Efekty zabiegu zgodne z oczekiwaniami, bardzo profesjonalne podejście do... Agnieszka K. Marta93 - ocena (1) Chodzę tutaj na zabiegi na ciało ale też ostatnio miałam robione tutaj brwi i... Marta93 Dzulietta - ocena (1) Chodze regularnie na oczyszczanie twarzy do CC i peelingi u nich pomogly mi... Dzulietta Anita - ocena (1) Klinika w bardzo ładnej lokalizacji, schludna i nowoczesna, można dojechać do... Anita Karolina - ocena (1) Wykonywałam kilka różnych zabiegów w tym miejscu, ze wszystkich jestem... Karolina Alicja - ocena (1) Pani kosmetolożka bardzo miła, zabieg o wiele mniej bolesny niż sądziłam,... Alicja Ewe - ocena (1) Pani Natalia szczerze i profesjonalnie doradza zabiegi i pielęgnację, jestem... Ewe Agniecha T - ocena (1) Totalnie będę wracała. Zabiegi tutaj robię od 2-3 lat i wracam zawsze bo... Agniecha T justynka - ocena (1) totalne poleconko. jak przyjezdzam do trojmiasta to tylko tutaj ide robic... justynka Izabela - ocena (1) Depilacja laserowa przeprowadzona profesjonalnie i z takimi efektami jakich... Izabela A. Biernat - ocena (1) Zaczął się sezon na depilację laserową więc i to poczyniam. Mam 2 sesję za... A. Biernat Lidka - ocena (1) Do placówki w Gdańsku wybrałam się na zabieg endermologii LPG. Pierwszy... Lidka madziula - ocena (1) zabiegi zawsze przeprowadzone super i można się cieszyć świetnymi efektami madziula Szymon S. - opinia (1) Niestety nie pamietam imienia Pani konsultantki (ostatni pokoj po prawej... Szymon S. Alicja - opinia (1) Zabieg wykonany bez zarzutów, bardzo miła obsługa. Alicja